Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 kwietnia 2024 imieniny: Julii, Bernadetty
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Alfa zwycięża w Ostródzie 3:1!

Mariusz Szczygieł
wtorek, 08 listopada 2011 18:30

Mrkvicka vs. SzarmachO godz. 16.15 w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji rozpoczął się mecz Superligi mężczyzn między Condohotels Morliny Ostróda a Alfą Radzyń Podlaski.

Alfie udało się pokonać zespół z Ostródy i utrzymać w dalszym ciągu status niepokonanej drużyny. Pierwszy mecz Wenlianga Xu z Yang Zhangiem, zakończył się porażką Xu 2:3. W drugim meczu Radek Mrkvicka pokonał Karola Szarmacha (3:2). - Prowadziłem 2:1. Zjadły mnie nerwy - mówił tuż po meczu Szarmach. Marcin Kusiński pokonał Szymona Malickiego bez straty seta. Mecz zakończył się wynikiem 3:0. - Gram gdzieś na 70 procent tego, co mogę zagrać- mówił o swojej kondycji po 8-miesięcznej przerwie Marcin Kusiński. - Myślę, że teraz będzie już dużo łatwiej i dużo pewniej- dodał grający trener radzyńskiej Alfy. 3:0 zwyciężył Radek Mrkvicka w meczu z Zhang Yangiem. Alfa Bank Spółdzielczy pokonała Ostródę 3:1!

Condohotels Morliny Ostróda - Alfa Bank Spółdzielczy Radzyń Podlaski 1:3

Zhang Yang - Xu Wenliang 3:2

Karol Szarmach - Radek Mrkvicka 2:3

Szymon Malicki - Marcin Kusiński 0:3

Zhang Yang - Radek Mrkvicka 0:3

W tym momencie z 10 punktami znajdujemy się na 2 miejscu w tabeli. Pozycję lidera utrzymała Bogoria Grodzisk Mazowiecki (11 punktów). Kolejny mecz już za tydzień w radzyńskiej hali ZSP przy ul. Sikorskiego z zespołem SPAR AZS Politechnika Rzeszów. Zapraszamy już dzisiaj. A jutro na cześć Mrkvicki robimy knedliczki!