Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

JEST KOLEJNE ZŁOTO!

Mariusz Szczygieł   
niedziela, 10 maja 2009 11:56

Natalia Olszak{xtypo_dropcap}J{/xtypo_dropcap}EST KOLEJNE ZŁOTO!

Natalia Olszak wygrała dogrywkę o złoty medal Mistrzostw Polski w technikach specjalnych! Tym samym została NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ XVI-tych MISTRZOSTW POLSKI podczas XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych!!!

 

Łącznie Natalia wywalczyła więc 2 złote medale i 1 brązowy! GRATULACJE!!!

 

Komentarze  

 
#1 radzyniak 2009-05-10 14:41
OLE OLE OLE OLE NETLA NIE DAJ SIĘ NIE DAJ SIĘ . gratulacje
 
 
#2 Superja 2009-05-12 13:54
Gratulacje !Dalszych sukcesów!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Meble kalwaryskie
czwartek, 11 czerwca 2026
noimage
Bizon
poniedziałek, 22 czerwca 2026
MebloÅcianka
Meblościanka
poniedziałek, 15 czerwca 2026