Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 stycznia 2023 imieniny: Martyna, Maciej, Marcin
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Radzyńscy wojownicy w Kadrze Narodowej!

Michał Maliszewski   
środa, 04 kwietnia 2018 06:00

KadraDecyzją trenerów Kadry Narodowej, aż pięcioro zawodników Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do szkolonych pod okiem Łukasza Ciężkiego zostało powołanych na zbliżające się w kwietniu Mistrzostw Europy w słoweńskim Mariborze.

Klub, miasto i kraj będą reprezentować: Katarzyna Ciężka w indywidualnych walkach do 62 kg seniorek oraz w konkurencjach drużynowych, Martyna Zielnik w indywidualnych walkach do 55 kg juniorek i w konkurencjach drużynowych, Patrycja Chud w indywidualnych walkach juniorek do 55 kg, w indywidualnych układach mistrzowskich i testach siły jak również w konkurencjach drużynowych, Michał Łobacz w indywidualnych walkach juniorów do 50 kg oraz w układach stopni mistrzowskich oraz Karolina Świć w indywidualnych walkach juniorek do 50 kg.

Kolejny raz Radzyń będzie miał swych reprezentantów walczących o najważniejsze trofea podczas Mistrzostw Europy. Kolejny raz zawodnicy szkoleni przez Łukasza Ciężkiego pokazują, iż po przez różne przeciwności mogą osiągać szczyty swoich sportowych marzeń. Już teraz zachęcamy do trzymania kciuków za naszych radzyńskich wojowników, którzy od 12 do 15 kwietnia będą rywalizować z najlepszymi w Europie o prym na starym kontynencie.

Mistrzowie

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.