Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 6 maja 2026 imieniny: Judyty, Juranda

Radzyńscy turyści najlepsi w kraju!

Mariusz Szczygieł   
środa, 09 grudnia 2009 12:50

Zarząd SKKT PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim w roku szkolnym 2008/2009. Stoją od prawej: Monika Majewska, Piotr Klewek, Monika Śpiewak (przewodniczący), Paweł Gątarczyk, Karolina Smogorzewska, Damian Delążek i Robert Mazurek (opiekun).Szkolne Koło PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim zwyciężyło w ogólnopolskim konkursie na „Najlepszy Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny”!

Organizatorami konkursu są Ministerstwo Edukacji Narodowej i Zarząd Główny PTTK w Warszawie, przy współudziale Kuratoriów Oświaty oraz miesięcznika krajoznawczo-turystycznego „Poznaj swój kraj”.

Jak powiedział nam opiekun Koła, Robert Mazurek- "Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie jest następstwem bogatej, wartościowej i różnorodnej działalności. W ubiegłym roku szkolnym, za który to zostaliśmy nagrodzeni, zachęciliśmy 247 uczniów naszej szkoły do udziału w przynajmniej jednej imprezie turystycznej, z czego 38 osób posiada legitymacje przynależności do Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego i regularnie bierze udział w organizowanych imprezach." W nagrodę Radzyńscy turyści zostali wpisani na listę Najlepszych Szkolnych Kół Krajoznawczo-Turystycznych w Polsce!

Uroczyste podsumowanie konkursu, połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień, odbędzie się w Warszawie, w najbliższą środę. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

 

Komentarze  

 
#1 www.skkt21.za.plpino430 2009-12-09 13:56
www.skkt21.za.pl
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

piny Polska - WÄgry
piny Polska - Węgry
poniedziałek, 27 kwietnia 2026
DziaÅka budowlana Ustrzesz
Działka budowlana Ustrzesz
niedziela, 26 kwietnia 2026
Latarka taktyczna Sofirn
Latarka taktyczna Sofirn
poniedziałek, 27 kwietnia 2026