Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 października 2021 imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła | 2011 - ks. kanonik Andrzej Kieliszek został proboszczem parafii św. Trójcy
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Przedostatnia odsłona akcji "W piątek rowerem"

niedziela, 17 czerwca 2012 23:19

"W piątek rowerem" cieszy się coraz większą popularnościąLicealiści nie schodzą z rowerów i już po raz dziesiąty zorganizowali w swojej szkole akcję pod nazwą „W piątek rowerem".

Poprzez nią zachęcają wszystkich uczniów i pracowników szkoły, aby swój środek lokomocji zamienili na jednoślady. Udaje im się to w pełni, gdyż w piątek 15 czerwca aż 72 osoby włączyły się do akcji. Jej organizatorami są Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim.

Oprócz dobrego samopoczucia oraz świadomości prowadzenia aktywnego trybu życia każdy uczestnik projektu ma możliwość zdobycia cennych nagród. Przyjeżdżającym w piątek do szkoły rowerem wydawane są specjalne kupony, które uprawniają do udziału w losowaniu.

Partnerem dziesiątej odsłony akcji była Rada Rodziców I LO w Radzyniu Podlaskim. Ufundowane przez nią nagrody trafiły do: Marty Sokół, Katarzyny Kucharewicz, Kamila Ucińskiego, Kamila Płaskoczyńskiego, Joanny Gomółki, Łukasza Śpiewaka, Dominiki Cichosz i Marcina Blicharza.

Ostatnia odsłona akcji „W piątek rowerem" zaplanowana jest na 22 czerwca. Tego dnia, w godzinach wieczornych, odbędzie się też oficjalne podsumowanie projektu. Podczas niego, w gronie najaktywniejszych uczestników, rozlosowana zostanie nagroda główna w postaci roweru. Spotkanie przy turystycznym ognisku odbędzie się w ramach dorocznego Zlotu Członków i Sympatyków SKKT PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim.

rowery01rowery02rowery03rowery04rowery05rowery06rowery07rowery08rowery09rowery10rowery11rowery12

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.