Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 15 sierpnia 2022 imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Trzecie miejsce w lidze nie było takie oczywiste...

Patryk Śmieciński   
piątek, 11 sierpnia 2017 07:00

Zdjęcie grupoweKońcówka mocno pokazała że zdobywać punkty trzeba cała ligę. Dzięki temu drużyny Auto-Spa oraz Koledzy podeszli do ostatnich kolejek bardzo wakacyjnie i niestety swoje mecze przegrali, choć to nic nie zmieniło w tabeli.

Walka zaczęła się na dobre o miejsce III. Do drużyn walczących o to miejsce należeli: Młodzieżówka Radzyń, Wedel Team oraz Perła Team. Drużyna Młodzieżówki  wygrała z Kolegami, a Wedel Team rozgromił drużynę Wąs Team.

Od ostatniego spotkania zależało czy Wedel czy Perła zostaną na 3 miejscu. Drużyna Auto Spa mimo, że walczyła do końca to uległa ekipie Perły i to właśnie chłopaki z Kąkolewnicy zajęli miejsce na podium. Na wyrazy uznania zasługują pozostałe drużyny, które bardzo dobrze poczynaly sobie w lidze i wielokrotnie pokazywały że liczyć się mogą już zimą. Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim drużynom za udział w lidze, sędziemu za prowadzone zawody, oraz Radkowi Szelechowi za wspaniałe zdjęcia. Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 2 i dyrektorowi Cezaremu Czarniakowi za udostępnienie boiska i lokalnym mediom za śledzenie całej ligi. Dziękujemy serdecznie!
Nagrody indywidualne:

Ryszard Grochowski  - najlepszym zawodnikiem

Norbert Karaś- najlepszy bramkarz

I miejsce- AUTO - SPA

II miejsce -KOLEDZY

III miejsce - PERŁA TEAM

170810-mecz-1170810-mecz-3170810-mecz-4170810-mecz-5170810-mecz-6170810-mecz-7170810-mecz-8

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.