Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 lipca 2022 imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Ciąg dalszy radzyńskich sportowych zmagań - Orlik Open

Patryk Śmieciński   
wtorek, 29 lipca 2014 07:00

Zawodnik z piłkąJuż teraz wielka ósemka zmierzy się w fazie PLAY OFF dnia 02.08.2014r.na boisku przy SP Nr 1 w Radzyniu Podlaskim.

Wszystkie sobotnie mecze zostały rozegrane na bardzo dobrym piłkarskim poziomie. Nie zawiedli liderzy, którzy wygrali większość swoich meczy tj. Wohyń, Play, czy Spomlek, chodź zatrzymajmy się na chwile przy ostatnim meczu właśnie wspomnianego Spomleku, który uległ niesamowitej drużynie tej soboty jaką była drużyna Auto Spa kierowana z tyłu przez Roberta Strojka. W ataku straszył bramkarza Smomleku niesamowity Mundek (Edmund Koperwas), który dzięki swoim dwóm bramkom strzelonym w pięknym stylu zapewnił zwycięstwo drużynie AUTO-SPA, co zostało okrzyknięte niespodzianką tej soboty.

ZAPRASZAMY NA FAZĘ PLAY OFF.

KRÓL STRZELCÓW PO IX KOLEJKACH

(faza play off zdecyduje królu strzelców ligi)
1.  Sebastian Koczkodaj(SPOMLEK)  29

2.  Zarzecki Michał  (WOHYŃ) 25

3.  Łukasz Samociuk(AMARENA)  15

3.  Olszewski Karol (WOHYŃ) 15

4.  Rafał Kołtun (AUTO-SPA) 14

5.  Jakub Kot (PŁUDZIANKAPŁUDY) 8

 

Poz.

Drużyna

Mecze

Wal.

Z

R

P    

Bramki

Punkty

zdobyte

stracone

1

SPOMLEK

9

0

7

1

1

55

13

22

2

PLAY RADZYŃ

9

1

7

0

2

42

23

21

3

LAUR EXPRES WOHYŃ

9

0

5

4

0

54

17

19

4

AUTO-SPA

9

0

6

0

3

32

31

18

5

AMARENA USTRZESZ

9

0

5

2

2

41

19

17

6

KOLEDZY

9

0

4

1

4

33

29

13

7

PŁUDZIANKA PŁUDY

9

1

3

1

5

34

32

10

8

ARTUR

9

0

1

1

7

12

52

4

9

WOLNI STRZELCY

9

0

1

1

7

26

83

4

10

POKOLENIA

9

1

1

0

8

13

43

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I i II KOLEJKA 28.06.2014r (sobota)

10:00 Płudzianka Płudy – Pokolenia                  6-1

10:35 Auto-Spa  - Amarena Ustrzesz                 1-8

11:10 Płudzianka Płudy –Play Radzyń                2-5

11:45 Koledzy – Amarena Ustrzesz                    1-2

12:20 Laur Expres Wohyń- Lider Artur              7-2

12:55 Play Radzyń – Auto-Spa                            5-3

13:30 Wolni Strzelcy- Koledzy                             2-3

14:05 Pokolenia- Spomlek                                   3-9

14:40 Wolni Strzelcy – Laur Expres Wohyń      0-14

15:15 Lider Artur –Spomlek                                1-10

 

III i IV kolejka 05.07.2014 (sobota)

10:00 Lider Artur – Auto-Spa                              1-4

10:35 Laur Expres Wohyń- Amarena Ustrzesz 4-4

11:10 Lider Artur- Pokolenia                               0-0

11:45 Płudzianka Płudy – Auto-Spa                   1-4

12:20 Wolni Strzelcy- Pokolenia                        9-1

12:55 Amarena Ustrzesz- Spomlek                   1-2

13:30 Wolni Strzelcy-Play Radzyń                     1-9

14:05 Laur Expres Wohyń – Spomlek               2-2

V i VI kolejka 19.07.2014 (sobota)
09:00 Koledzy- Play Radzyń                            4-7
09:35 Wolni Strzelcy – Lider Artur                   4-6
10:10 Płudzianka Płudy- Koledzy                    2-5
10:45 Play Radzyń – Lider Artur                     4-0
11:20 Płudzianka Płudy – Amarena Ustrzesz  0-8
11:55 Koledzy – Pokolenia                              3-2
12:30 Wolni Strzelcy – Amarena Ustrzesz      3-3

13:05 Płudzianka Płudy- Spomlek                  0-3 wal.

13:40 Pokolenia - Auto-Spa                           2-4

14:15 Laur Expres Wohyń- Play Radzyń       5-0

14:50 Koledzy – Spomlek                              2-5

15:25 Laur Expres Wohyń – Auto-Spa     9-0

 

 

VII , VIII , IX kolejka 26.07.2014r. (sobota)

09:00 Koledzy – Auto-Spa                               1-3

09:35 Laur Expres Wohyń – Pokolenia            5-1

10:10 Amarena Ustrzesz – Play Radzyń           2-8

10:45 Koledzy – Laur Expres Wohyń               5-5

11:20 Pokolenia – Play Radzyń                         3-4

11:55 Płudzianka Płudy – Laur Expres Wohyń 3-3

12:30 Amarena Ustrzesz – Pokolenia                3-0 wal.

13:05 Płudzianka Płudy – Wolni Strzelcy         16-2

13:40 Koledzy – Lider Artur                             10-1

14:15 Spomlek- Wolni Strzelcy                        20-2

14:50 Płudzianka Płudy – Lider Artur               3-1

15:25 Wolni Strzelcy – Auto-Spa                     3-11

16:00 Spomlek – Play Radzyń                         3-0 wal.

16:35 Lider Artur – Amorena Ustrzesz            0-10

17:10  Auto Spa – Spomlek                               2-1

Zdjęcia wykonał Radosław Szelech

140728-ligalipiec-01140728-ligalipiec-03140728-ligalipiec-04140728-ligalipiec-05140728-ligalipiec-06140728-ligalipiec-07140728-ligalipiec-08140728-ligalipiec-09140728-ligalipiec-11140728-ligalipiec-12140728-ligalipiec-13140728-ligalipiec-14140728-ligalipiec-15140728-ligalipiec-16140728-ligalipiec-17140728-ligalipiec-18140728-ligalipiec-19140728-ligalipiec-20140728-ligalipiec-21140728-ligalipiec-22140728-ligalipiec-23140728-ligalipiec-24140728-ligalipiec-25140728-ligalipiec-26140728-ligalipiec-27140728-ligalipiec-28140728-ligalipiec-29140728-ligalipiec-30140728-ligalipiec-31140728-ligalipiec-32140728-ligalipiec-33140728-ligalipiec-34140728-ligalipiec-35140728-ligalipiec-36140728-ligalipiec-37140728-ligalipiec-38140728-ligalipiec-39140728-ligalipiec-40140728-ligalipiec-41140728-ligalipiec-42140728-ligalipiec-43140728-ligalipiec-44140728-ligalipiec-45140728-ligalipiec-46140728-ligalipiec-47140728-ligalipiec-48140728-ligalipiec-49140728-ligalipiec-50140728-ligalipiec-51140728-ligalipiec-52140728-ligalipiec-53140728-ligalipiec-54140728-ligalipiec-55140728-ligalipiec-56

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.