Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 10 lipca 2020 imieniny: Amelia, Filip, Witalis
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Roszady w tabeli Ligi MOSiR

Patryk Śmieciński   
wtorek, 04 lutego 2014 08:00

Zawodnicy w akcjiDzisiejsze mecze, chodź było ich niedużo przyniosły nieoczekiwane zmiany w tabeli.

Swój mecz wygrała drużyna Płudzianki, która zdeklasowała słabą tego dnia drużynę PLAY. Nieoczekiwanym wynikiem zakończył się mecz KRISIAKÓW z drużyną Wohynia, ponieważ po obu stronach boiska nie widzieliśmy dobrze poukładanego futbolu, a bramki padały po błędach. Naszym zdaniem bardzo dobry mecz rozegrały drużyny Amoreny oraz Artur.

XI kolejkę można nazwać mianem kolejki walkowerów, co za tym idzie - mamy już kluczowe rozstrzygnięcia i finałową rozgrywkę dnia 15.02.2014. Z tego miejsca organizatorzy chcieliby podziękować trzem drużynom, które się nie zakwalifikowały do finałowej rozgrywki, a są to: Amarena, Mocny Full, ARTUR i drużyna B.Braun. Ta ostatnia zakończyła ligę przed czasem, ponieważ na jej koncie odnotowaliśmy aż 3 walkowery, więc automatycznie pożegnała się z ligą.

Dodatkową informacją jest zmiana regulaminu, która spowoduje bardziej poukładaną grę.

Poz.

Drużyna

Mecze

W

Z

R

P

Bramki

Punkty

zdobyte

stracone

1

LAUR EXPRES WOHYŃ

11

0

9

1

1

60

16

28

2

SPOMLEK

11

0

9

0

2

53

17

27

3

PŁUDZIANKA PŁUDY

11

0

8

0

3

47

20

24

4

PLAY RADZYŃ

11

0

8

0

3

64

29

24

5

KOLEDZY

11

0

6

2

3

53

41

20

6

KRIS- AUTO

11

0

6

2

3

39

27

20

7

MIXTAPE

11

0

4

2

5

39

38

14

8

SINFULL BROTHERS

11

1

3

2

5

32

47

11

9

AMARENA USTRZESZ

11

0

3

1

7

31

41

10

10

MOCNY FULL

11

0

2

0

9

29

93

6

11

ARTUR

11

0

1

0

10

15

68

3

12

B.BRAUN

11

3

1

2

5

16

34

5

 

14.12.2013r.(sobota) I i II kolejka

12:00 Płudzianka Płudy – Laur Expres Wohyń  0-4

12:35 Mocny Full – Sinful Brothers                     2-6

13:10 Laur Expres Wohyń – Mixtape                5-3

13:45 Play Radzyń – Mocny Full                        9-4

14:20 Sinful Brothers – Płudzianka Płudy          0-5

14:55 B.Braun – Artur                                      10-0

15:30 Amarena Ustrzesz – Play Radzyn             3-8

16:05 Kris Auto – Mixtape                                 3-3

16:40 Artur – Spomlek                                      0-6

17:15 Koledzy – Amarena Ustrzesz                    5-2

17:50 B.Braun – Kris Auto                                 1-2

18:25 Spomlek – Koledzy                                  2-3

28.12.2013r.(sobota) III i IV kolejka

   10:00 Koledzy – B.Braun                                   3-3

   10:35 Artur – Kris Auto                                     0-5

   11:10 Amarena Ustrzesz – Laur Expres Wohyń 0-8

   11:45 B.Braun – Play Radzyń                           0-6

   12:20 Artur – Koledzy                                      1-4

   12:55 Kris Auto – Płudzianka Płudy                  3-1

   13:30 Laur Expres Wohyń – Mocny Full         10-2

   14:05 Play Radzyń – Spomlek                         3-4

   14:40 Sinful Brothers – Amarena Ustrzesz        3-3

   15:15 Mixtape – Płudzianka Płudy                   4-6

   15:50 Spomlek – Sinful Brothers                      2-3

   16:25 Mocny Full – Mixtape                             1-8

04.01.2014r.(sobota) V i VI kolejka

   10:00 Koledzy- Kris Auto                               9-4

   10:35 Play Radzyń – Artur                            8-1

   11:10 Kris-Auto- Mocny Full                          9-3

   11:45 Koledzy-Play Radzyń                          4-10

   12:20 Artur – Sinfull Brothers                        1-9

   12:55 Mocny Full- Płudzianka Płudy             0-15

   13:30 Sinfull Brothers- B.Braun                     1-1

   14:05 Płudzianka Płudy- Amorena Ustrzesz  2-0

   14:40 Spomlek- Mixtape                               4-2

   15:15 B.Braun- Laur Expres Wohyń             0-5

   15:50 Amorena Ustrzesz- Mixtape                9-2

   16:25 Spomlek- Laur Expres Wohyń           3-2

11.01.2014 (sobota) VII I VIII kolejka

Spomlek – Mocny Full              15-2

Play Radzyń – Sinful Brothers    8-3

Płudzianka Płudy – Spomlek     0-4

Mocny Full – Amarena Ustrzesz 1-6

Play Radzyń – Kris Auto            6-1

Sinful Brothers – Koledzy          4-7

B.Braun  - Płudzianka Płudy     0-4

Kris Auto – Amarena Ustrzesz   2-1

Laur Expres Wohyń – Artur     7-1

Mixtape – B.Braun                    4-1

Koledzy – Laur Expres Wohyń 2-5

Artur – Mixtape                        1-3

 

25.01.2014 sobota IXi X kolejka

11.30 Płudzianka Płudy – Artur                    5-3
12.05 Amarena Ustrzesz – Spomlek              2-6
12.40 Płudzianka Płudy – Koledzy                5-1
13.15 Artur – Mocny Full                              3-9
13.50 Spomlek – Kris Auto                           4-0
14.25 Koledzy – Mixtape                              3-3
15.00 Play Radzyń – Laur Expres Wohyń    0-2
15.35 Kris Auto – Sinful Brothers                  6-1
16.10 Play Radzyń – Mixtape                       5-3
16.45 Sinful Brothers – Laur Expres Wohyń 2-9

01.02.2014 Sobota XI kolejka

10:00 Płudzianka Płudy- PLAY Radzyń Podlaski 4-1
10:35 LAUR EXPRES WOHYŃ- KRIS-AUTO        3-3
11:10 B. Braun - Mocny Full                        val. 0-3
11:45 Amorena Ustrzesz – Artur                        2-4
12:20 Mocny Full – Koledzy                              2-12
12:55 B. Braun - Amorena Ustrzesz              val. 0-3
13:30 Sinful Brothers – Mixtape                    val. 0-3
14:05 Spomlek - B. Braun                            val. 3-0

 

KRÓL STRZECÓW LIGI MOSIR OPEN 2013/2014

1. Sebastian Koczkodaj (SPOMLEK) – 24 bramek

2. Michał Zarzecki (LAUR) – 15 bramek

3. Emil Mazurek (KOLEDZY) 15 bramek

4. Karol Olszewski (LAUR)- 14 bramek

4. Szymon Lewczuk (Sinfull) 12 bramek

4. Adam Boda (PLAY) 12 bramek

5. Piotr Mitura (PLAY)-11 bramek

5. Paweł Pliszka (PLAY) – 11 bramek

6. Tomasz Łuczyński (KRIS-AUTO) – 11 bramek

7. Dariusz Ptaszyński (SPOMLEK) – 9 bramek

 

TURNIEJ FINAŁOWY - 15 LUTEGO 2014

10.00 mecz nr 1 ćwierćfinał  1-8

10.35 mecz nr 2 ćwierćfinał  4-5

11.10 mecz nr 3 ćwierćfinał  3-6

11.45 mecz nr 4 ćwierćfinał  2-7

12.20 mecz nr 5 o miejsca V – VIII - przegrani meczów 1 i 2

12.55 mecz nr 6 o miejsca V – VIII - przegrani meczów 3 i 4

13.30 mecz nr 7 półfinał - wygrani meczów 1 i 2

14.05 mecz nr 8 półfinał - wygrani meczów 3 i 4

14.40 mecz nr 9 o miejsce V - wygrani meczów 5 i 6

15.15 mecz nr 10 o miejsce VII - przegrani meczów 5 i 6

15.50 mecz nr 11 o III miejsce - przegrani półfinałów

16.25 mecz nr 12 o I miejsce - wygrani półfinałów

 

Zdjęcia: Radosław Szelech.

140203-ligamosir-01140203-ligamosir-02140203-ligamosir-03140203-ligamosir-04140203-ligamosir-05140203-ligamosir-06140203-ligamosir-07140203-ligamosir-08140203-ligamosir-09140203-ligamosir-10140203-ligamosir-11140203-ligamosir-12140203-ligamosir-13140203-ligamosir-14140203-ligamosir-15140203-ligamosir-16140203-ligamosir-17140203-ligamosir-18140203-ligamosir-19140203-ligamosir-20140203-ligamosir-21140203-ligamosir-23140203-ligamosir-24140203-ligamosir-25140203-ligamosir-26140203-ligamosir-27140203-ligamosir-28140203-ligamosir-29140203-ligamosir-30140203-ligamosir-31140203-ligamosir-32140203-ligamosir-33140203-ligamosir-34140203-ligamosir-35140203-ligamosir-36

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.