Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 lipca 2020 imieniny: Jan, Wera, Brunon
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Wieści z Ligi MOSiR Open 2013/2014

Patryk Śmieciński   
poniedziałek, 27 stycznia 2014 08:00

Piłkarze w akcji25 stycznia to dzień, który przyniósł nam wiele rozstrzygnięć w LIDZE MOSIR OPEN organizowanej przez MOSIR i SP Nr1. w Radzyniu Podlaskim.
Nie będziemy ukrywać tego, że liga cechuje się bardzo stabilnym poziomem rozgrywek, co za tym idzie wszystkie mecze są rozgrywane tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Zacznijmy od spotkania PLAY RADZYŃ i LAURA EXPRESS WOHYŃ - mecz nie zaskoczył kibiców i nas, organizatorów i chodź nie będziemy wyłaniać faworyta, duże szanse na PUCHAR i pierwsze miejsce ma grająca dobry poukładany futbol drużyna z Wohynia. Nie wolno nam  jednak przekreślać innych drużyn takich jak PLAY, która mimo braku wsparcia z 3-ligi grała dobrą piłkę i myślę że grając tym składem od początku nie zajęliby gorszego miejsca. Spomlek może być czarnym koniem zawodów, ponieważ nie gra meczy przewidywalnych, a mówimy o tym, że potrafili zarówno wygrać z czołówką, jak i przegrać z dołem tabeli. Zerkając na jej środek - nastąpiły tu pewne zawirowania, których głównym powodem była rewelacyjna postawa drużyny PŁUDZIANKI, która niespodziewanie wdarła się na 4 miejsce i zaprezentowała wysoki poziom.

W tym miejscu chciałbym jeszcze dodać, że drużyny Kolegów i Kris-Auto dobrze się prezentują. W „play off”ie” szykuję się piękny spektakl, w którym weźmie udział 8 drużyn.

Zapraszamy!

 

KRÓL STRZECÓW LIGI MOSIR OPEN 2013/2014

1. Koczkodaj Sebastian (SPOMLEK) – 24 bramek

2. Michał Zarzecki (LAUR) – 15 bramek

3. Emil Mazurek (KOLEDZY) 14 bramek

4. Szymon Lewczuk (Sinfull) 12 bramek

4. Adam Boda (PLAY) 12 bramek

5. Karol Olszewski (LAUR)- 11 bramek

5. Piotr Mitura (PLAY)-11 bramek

5. Paweł Pliszka (PLAY) – 11 bramek

6. Tomasz Łuczyński (KRIS-AUTO) – 10 bramek

7. Dariusz Ptaszyński (SPOMLEK) – 9 bramek

 

Poz.

Drużyna

Mecze

W

Z

R

P

Bramki

Punkty

zdobyte

stracone

1

LAUR EXPRES WOHYŃ

10

0

9

0

1

57

13

27

2

SPOMLEK

10

0

8

0

2

50

17

24

3

PLAY RADZYŃ

10

0

8

0

2

63

25

24

4

PŁUDZIANKA PŁUDY

10

0

7

0

3

43

19

21

5

KRIS- AUTO

10

0

6

1

3

35

24

19

6

KOLEDZY

10

0

5

2

3

41

39

17

7

MIXTAPE

10

0

3

2

5

35

38

11

8

SINFULL BROTHERS

10

0

3

2

5

32

44

11

9

AMARENA USTRZESZ

9

0

2

1

6

26

37

7

10

B.BRAUN

8

0

1

2

5

16

25

5

11

MOCNY FULL

9

0

1

0

8

24

81

3

12

ARTUR

10

0

0

0

10

11

66

0

 

14.12.2013r.(sobota) I i II kolejka

12:00 Płudzianka Płudy – Laur Expres Wohyń   0-4

12:35 Mocny Full – Sinful Brothers                      2-6

13:10 Laur Expres Wohyń – Mixtape                 5-3

13:45 Play Radzyń – Mocny Full                         9-4

14:20 Sinful Brothers – Płudzianka Płudy            0-5

14:55 B.Braun – Artur                                       10-0

15:30 Amarena Ustrzesz – Play Radzyn              3-8

16:05 Kris Auto – Mixtape                                  3-3

16:40 Artur – Spomlek                                       0-6

17:15 Koledzy – Amarena Ustrzesz                     5-2

17:50 B.Braun – Kris Auto                                  1-2

18:25 Spomlek – Koledzy                                   2-3

28.12.2013r.(sobota) III i IV kolejka

   10:00 Koledzy – B.Braun                                3-3

   10:35 Artur – Kris Auto                                   0-5

   11:10 Amarena Ustrzesz – Laur Expres Wohyń 0-8

   11:45 B.Braun – Play Radzyń                         0-6

   12:20 Artur – Koledzy                                    1-4

   12:55 Kris Auto – Płudzianka Płudy                3-1

   13:30 Laur Expres Wohyń – Mocny Full        10-2

   14:05 Play Radzyń – Spomlek                        3-4

   14:40 Sinful Brothers – Amarena Ustrzesz       3-3

   15:15 Mixtape – Płudzianka Płudy                  4-6

   15:50 Spomlek – Sinful Brothers                     2-3

   16:25 Mocny Full – Mixtape                             1-8

04.01.2014r.(sobota) V i VI kolejka

   10:00 Koledzy- Kris Auto                                 9-4

   10:35 Play Radzyń – Artur                              8-1

   11:10 Kris-Auto- Mocny Full                            9-3

   11:45 Koledzy-Play Radzyń                            4-10

   12:20 Artur – Sinfull Brothers                         1-9

   12:55 Mocny Full- Płudzianka Płudy               0-15

   13:30 Sinfull Brothers- B.Braun                       1-1

   14:05 Płudzianka Płudy- Amorena Ustrzesz    2-0

   14:40 Spomlek- Mixtape                                 4-2

   15:15 B.Braun- Laur Expres Wohyń               0-5

   15:50 Amorena Ustrzesz- Mixtape                   9-2

   16:25 Spomlek- Laur Expres Wohyń              3-2

11.01.2014 (sobota) VII I VIII kolejka

Spomlek – Mocny Full                                        15-2

Play Radzyń – Sinful Brothers                             8-3

Płudzianka Płudy – Spomlek                              0-4

Mocny Full – Amarena Ustrzesz                          1-6

Play Radzyń – Kris Auto                                     6-1

Sinful Brothers – Koledzy                                   4-7

B.Braun  - Płudzianka Płudy                              0-4

Kris Auto – Amarena Ustrzesz                            2-1

Laur Expres Wohyń – Artur                              7-1

Mixtape – B.Braun                                             4-1

Koledzy – Laur Expres Wohyń                          2-5

Artur – Mixtape                                                 1-3

25.01.2014 sobota IXi X kolejka

11.30 Płudzianka Płudy – Artur                         5-3
12.05 Amarena Ustrzesz – Spomlek                   2-6
12.40 Płudzianka Płudy – Koledzy                     5-1
13.15 Artur – Mocny Full                                   3-9
13.50 Spomlek – Kris Auto                                4-0
14.25 Koledzy – Mixtape                                   3-3
15.00 Play Radzyń – Laur Expres Wohyń         0-2
15.35 Kris Auto – Sinful Brothers                       6-1
16.10 Play Radzyń – Mixtape                            5-3
16.45 Sinful Brothers – Laur Expres Wohyń      2-9

Poniżej prezentujemy galerię z ostatnich rozgrywek. Zdjęcia wykonał Radosław Szelech.

140127-noznaopen-01140127-noznaopen-02140127-noznaopen-03140127-noznaopen-04140127-noznaopen-05140127-noznaopen-06140127-noznaopen-07140127-noznaopen-08140127-noznaopen-09140127-noznaopen-10140127-noznaopen-11140127-noznaopen-12140127-noznaopen-13140127-noznaopen-14140127-noznaopen-15140127-noznaopen-16140127-noznaopen-17140127-noznaopen-18140127-noznaopen-19140127-noznaopen-20140127-noznaopen-21140127-noznaopen-22140127-noznaopen-23140127-noznaopen-24140127-noznaopen-25140127-noznaopen-26140127-noznaopen-27140127-noznaopen-28140127-noznaopen-29140127-noznaopen-30140127-noznaopen-31140127-noznaopen-32140127-noznaopen-33140127-noznaopen-34140127-noznaopen-35140127-noznaopen-36140127-noznaopen-37140127-noznaopen-38140127-noznaopen-39140127-noznaopen-40140127-noznaopen-41140127-noznaopen-42140127-noznaopen-43140127-noznaopen-44140127-noznaopen-45140127-noznaopen-46140127-noznaopen-47140127-noznaopen-48140127-noznaopen-49140127-noznaopen-51140127-noznaopen-52140127-noznaopen-53140127-noznaopen-54140127-noznaopen-55140127-noznaopen-56140127-noznaopen-57140127-noznaopen-58140127-noznaopen-59140127-noznaopen-60140127-noznaopen-61140127-noznaopen-62140127-noznaopen-63140127-noznaopen-64