Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 listopada 2022 imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Unia Żabików otrzymała nowy sprzęt sportowy

Artur Dadasiewicz   
wtorek, 18 października 2022 05:00

GLKS Unia ŻabikówGminny Ludowy Klub Sportowy „Unia” Żabików powstał w 1971 roku, jest to najdłużej występujący klub w bialskopodlaskiej klasie okręgowej.

Obecnie Prezesem jest Marian Palica, za którego Klub święcił największe sukcesy zdobywając w sezonie 2020/21 pierwsze miejsce. Nie odbyłoby się, to bez pomocy Wójta Gminy Wiesława Mazurka, który zawsze wspierał Klub w chwilach sukcesów, jak i w czasach trochę cięższych dla naszego Klubu.

Przed meczem bialskopodlaskiej klasy okręgowej na boisku w Żabikowie Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski oraz Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek przekazali wspólnie zakupiony sprzęt sportowy w postaci dresów.

Na dresach oprócz nazwy klubu widnieje także logo Starostwa Radzyń Podlaski oraz Gminy Radzyń Podlaski. Drużyna oraz Prezes serdecznie dziękują Staroście oraz Wójtowi za ufundowany sprzęt sportowy.

Obecnie z myślą poprawy warunków do sportowego rozwoju młodzieży z Żabikowa i okolicznych miejscowości, trwają prace przy modernizacji boiska. Klub może prowadzić swoją działalność dzięki pomocy Wiesława Mazurka – wójta gminy Radzyń Podlaski.

221018-unia-1221018-unia-2221018-unia-3221018-unia-4221018-unia-5

 

Komentarze  

 
#1 RE: Unia Żabików otrzymała nowy sprzęt sportowyJoeyBarton87 2022-10-18 12:53
Tak wcześnie kiełbasa wyborcza? śmietanka wymieniona ;)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.