Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 kwietnia 2024 imieniny: Idy, Przemysława

Do Radzynia przyjeżdża Cracovia

Adam Kułak   
piątek, 03 czerwca 2022 06:00

Przed meczemKolejnym rywalem radzyńskich Orląt na boisku przy Warszawskiej będzie zespół Cracovii II. Wprawdzie są to tylko rezerwy zespołu grającego w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale zapewne zobaczymy kilku piłkarzy z pierwszej drużyny.

Drużyna gości bardzo często korzysta z piłkarzy grających w pierwszym zespole. Najbardziej skutecznym snajperem z siedmioma trafieniami jest wędrujący pomiędzy ekstraklasą a trzecią ligą Jakub Myszor. Rezerwy zasilają również Portugalczyk Luis Rocha, Brazylijczycy Riwaldinio i Thiago czy Robert Ożóg. Wydawało się, że zespół gości będzie walczył o drugą ligę, jednak pod koniec rundy Krakowianie złapali zadyszkę.

Trzy ostatnie mecze przyniosły drużynie trenera Piotra Gizy tylko jeden punkcik i obecnie zajmują piątą pozycję, tracąc do lidera Siarki Tarnobrzeg pięć punktów. Na awans mają tylko teoretyczne szanse. Trzeba wspomnieć o bardzo dobrej skuteczności zespołu z Krakowa. Drużyna strzeliła 63 goli, czyli najwięcej w naszej lidze.

Biało zieloni w ostatnie kolejce ligowej minimalnie 2: 1 przegrali na wyjeździe z walczącym o drugą ligę ŁKS Łagów. Sobotni mecz nasi piłkarze powinni zagrać na luzie i walcząc z drużyną będącą w czołówce tabeli pokazać pełnię swoich umiejętności. Nie będzie grał Mateusz Chyła, który w Łagowie nabawił się drobnego urazu. Jesienią na boisku w Krakowie po bramkach Rubio 32', trzech trafieniach Jakuba Myszora w 40',58', 63' (karny) oraz bramce Karola Rycaja w 38' przegraliśmy 4: 1. Skuteczny rewanż będzie przez kibiców mile widziany.

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na ulicę Warszawską 77 w sobotę 4 czerwca. Początek meczu godzina 17.oo.

 

Komentarze  

 
#1 Orletastadionowy 2022-06-03 14:01
Władzo miejska, Radni miejscy!

Najwyższy czas na modernizacje stadionu miejskiego w Radzyniu. Zadaszoną główną trybune oraz sztuczne boisko treningowe.
Moze warto złożyć wniosek do Polskiego Ładu...
 
 
#2 RivaldinhoHdhdjdh 2022-06-03 14:58
chociaż ten Rivaldinho to nic specjalnego to jednak syn wielkiego Rivaldo, może tata wpadnie zobaczyć mecz syna na radzyńskiej ziemi:)
 
 
#3 niktbro51 2022-06-04 11:08
nikt z kadry 1 drużyny nie przyjedzie ponieważ są na urlopach.
 
 
#4 kurczakiOstryZenek 2022-06-04 17:52
Wez urlop i remontuj za swoje. Chcemy inwestycji a nie pogrzewanych murawek dla bandy nieudacznikow.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Praca przy pielęgnacji ogrodów
niedziela, 07 kwietnia 2024
Saletrzak
Saletrzak
czwartek, 11 kwietnia 2024