Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 kwietnia 2024 imieniny: Leona, Tymona

Po liderze wicelider

Adam Kułak   
piątek, 21 maja 2021 06:00

Radzyńscy kibiceTylko trzy dni odpoczynku mają piłkarze Orląt Radzyń po heroicznej, ale przegranej walce w Puławach z liderem. Kolejnym rywalem będzie zajmujący drugie miejsce w tabeli Sokół Sieniawa.

Piłkarze z Sieniawy pod wodzą znanego z pracy w Motorze Lublin w latach 2005-2009 Ryszarda Kuźmy zgromadzili 68 punktów. Kadrę wicelidera wiosną wzmocnili napastnik Adrian Wójcik z Hutnika Kraków i obrońca z angielskiego Hetford Town Harvie Gardiner. Trzon zespołu z Podkarpacia tworzy kilku doświadczonych zawodników m.in. 33-letni obrońca Damian Skała i liczący po trzydzieści lat pomocnicy Paweł Hass i Kacper Drelich. Najwięcej kłopotów przeciwnikom przynosi strzelec dwunastu goli Bartłomiej Purcha. Sześć bramek zdobył pochodzący z USA Daguan King.

Zespołowi Orląt do końca rundy przyszło walczyć o utrzymanie z silną pierwszą piątką tabeli. Wydaje się, że wobec zapadłego rozstrzygnięcia sprawy awansu przeciwnicy nie będą mieć motywacji do walki. W środę prawda była brutalna. Drugoligowa już Wisła Puławy nie zastosowała taryfy ulgowej i ograła naszą drużynę. Mamy nadzieję, że Orlęta są w stanie skutecznie powalczyć z pozostałymi rywalami. Pierwszym warunkiem do przedłużenia marzeń o pozostaniu w trzeciej lidze jest sobotnie zwycięstwo nad Sokołem. Jesienią w Sieniawie walczyliśmy równo, ale wygrali gospodarze 4 : 3.

Zapraszamy na stadion przy Warszawskiej 77 w dniu 22 maja o godzinie 18.oo.

 

Komentarze  

 
#1 Orletastadionowy 2021-05-21 08:14
Czas na modernizacje stadionu miejskiego!!!Zadaszoną główną trybune oraz sztuczne boisko treningowe
 
 
#2 kurczakiOstryZenek 2021-05-21 20:02
Ale trol
 
 
#3 PlanyPiotr79 2021-05-21 21:01
Na razie to się utrzymajmy a później myślmy o modernizacji stadionu. Obawiam się, że w po spadku wszystko się rozleci.
 
 
#4 hheheegenerał34 2021-05-22 07:36
te stadionowy. zmien plyte a nie caly czs ten stadion. ty plyte w glowie sobie zmien!!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Remonty
wtorek, 16 kwietnia 2024
noimage
Kupię rusztowanie
niedziela, 14 kwietnia 2024
DziaÅka 33 ary w Wohyniu
Działka 33 ary w Wohyniu
czwartek, 11 kwietnia 2024