Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 września 2022 imieniny: Zofii, Honoriusza | DZIEŃ CHŁOPAKA
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Po liderze wicelider

Adam Kułak   
piątek, 21 maja 2021 06:00

Radzyńscy kibiceTylko trzy dni odpoczynku mają piłkarze Orląt Radzyń po heroicznej, ale przegranej walce w Puławach z liderem. Kolejnym rywalem będzie zajmujący drugie miejsce w tabeli Sokół Sieniawa.

Piłkarze z Sieniawy pod wodzą znanego z pracy w Motorze Lublin w latach 2005-2009 Ryszarda Kuźmy zgromadzili 68 punktów. Kadrę wicelidera wiosną wzmocnili napastnik Adrian Wójcik z Hutnika Kraków i obrońca z angielskiego Hetford Town Harvie Gardiner. Trzon zespołu z Podkarpacia tworzy kilku doświadczonych zawodników m.in. 33-letni obrońca Damian Skała i liczący po trzydzieści lat pomocnicy Paweł Hass i Kacper Drelich. Najwięcej kłopotów przeciwnikom przynosi strzelec dwunastu goli Bartłomiej Purcha. Sześć bramek zdobył pochodzący z USA Daguan King.

Zespołowi Orląt do końca rundy przyszło walczyć o utrzymanie z silną pierwszą piątką tabeli. Wydaje się, że wobec zapadłego rozstrzygnięcia sprawy awansu przeciwnicy nie będą mieć motywacji do walki. W środę prawda była brutalna. Drugoligowa już Wisła Puławy nie zastosowała taryfy ulgowej i ograła naszą drużynę. Mamy nadzieję, że Orlęta są w stanie skutecznie powalczyć z pozostałymi rywalami. Pierwszym warunkiem do przedłużenia marzeń o pozostaniu w trzeciej lidze jest sobotnie zwycięstwo nad Sokołem. Jesienią w Sieniawie walczyliśmy równo, ale wygrali gospodarze 4 : 3.

Zapraszamy na stadion przy Warszawskiej 77 w dniu 22 maja o godzinie 18.oo.

 

Komentarze  

 
#1 Orletastadionowy 2021-05-21 08:14
Czas na modernizacje stadionu miejskiego!!!Zadaszoną główną trybune oraz sztuczne boisko treningowe
 
 
#2 kurczakiOstryZenek 2021-05-21 20:02
Ale trol
 
 
#3 PlanyPiotr79 2021-05-21 21:01
Na razie to się utrzymajmy a później myślmy o modernizacji stadionu. Obawiam się, że w po spadku wszystko się rozleci.
 
 
#4 hheheegenerał34 2021-05-22 07:36
te stadionowy. zmien plyte a nie caly czs ten stadion. ty plyte w glowie sobie zmien!!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.