Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 września 2023 imieniny: Marka, Wacława | 1978 - ks. Witold Kobyliński zwrócił się z prośbą do kurii w Siedlcach o uzyskanie pozwolenia od władz na budowę nowego kościoła w Radzyniu Podlaskim

Powalczymy z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1929

Adam Kułak   
piątek, 15 listopada 2019 07:00

Orlęta na murawieTeraz może będzie łatwiej, po trzech dość mocnych przeciwnikach w sobotę rywalem Orląt będzie zespół plasujący się w dolnych rejonach ligowej tabeli.

Przed rozpoczęciem rozgrywek drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego była typowana do walki o awans. Niespodziewanie słabe występy sprawiły, że podopieczni trenera Sławomira Majaka zgromadzili dotychczas tylko 18 punktów i mogą mieć podobnie do radzyńskiego zespołu problemy z utrzymaniem w trzeciej lidze.

Sobotni pojedynek będzie więc dla obydwóch drużyn bardzo ważny. W przypadku porażki w Radzyniu KSZO zrówna się punktami z naszą drużyną   i sytuacja może być bardzo niewesoła. Piłkarze z Ostrowca Świętokrzyskiego zdobywają mało bramek. Dwóch napastników Tomasz Chałas i Jakub Chrzanowski strzelając po cztery bramki uzyskali połowę dorobku całej drużyny. W meczach wyjazdowych zespół KSZO wygrał tylko z Jutrzenką Giebułtów. W ubiegłym sezonie spotkanie na boisku w Radzyniu zakończyło się wynikiem bezbramkowym.

Orlętom punkty są potrzebne jak rybie woda. Ostatni mecz rundy jesiennej może przynieść trochę radości kibicom i zawodnikom. O ambicję radzyńskich piłkarzy możemy być spokojni. Niezbędnym warunkiem osiągnięcia korzystnego rezultatu będzie odpowiednie ustawienie celowników w zespole Rafała Borysiuka. Obie drużyny są w ogromnie niekorzystnym położeniu, dlatego należy spodziewać się bezpardonowej walki o pełną pulę punktową.

Wszystkich sympatyków Orląt zapraszamy na stadion przy Warszawskiej 77 dnia 16 listopada 2019 roku na godzinę 13.oo.

                          

 

Komentarze  

 
#1 Orletastadionowy 2019-11-15 11:35
Władz czas na zadaszenie trybuny głównej oraz budowę boiska treningowego o sztucznej nawierzchni!!!
 
 
#2 Orlętapitlit 2019-11-15 17:26
Zlitujcie się, nie zadaszajcie nam trybun! W piękne słoneczne dni, gdy z boiska wieje beznadzieją i nudą, można się chociaż trochę poopalać.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Szukam pracy stałej
poniedziałek, 18 września 2023
opel insignia
opel insignia
poniedziałek, 18 września 2023