Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 grudnia 2022 imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Powalczymy z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1929

Adam Kułak   
piątek, 15 listopada 2019 06:00

Orlęta na murawieTeraz może będzie łatwiej, po trzech dość mocnych przeciwnikach w sobotę rywalem Orląt będzie zespół plasujący się w dolnych rejonach ligowej tabeli.

Przed rozpoczęciem rozgrywek drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego była typowana do walki o awans. Niespodziewanie słabe występy sprawiły, że podopieczni trenera Sławomira Majaka zgromadzili dotychczas tylko 18 punktów i mogą mieć podobnie do radzyńskiego zespołu problemy z utrzymaniem w trzeciej lidze.

Sobotni pojedynek będzie więc dla obydwóch drużyn bardzo ważny. W przypadku porażki w Radzyniu KSZO zrówna się punktami z naszą drużyną   i sytuacja może być bardzo niewesoła. Piłkarze z Ostrowca Świętokrzyskiego zdobywają mało bramek. Dwóch napastników Tomasz Chałas i Jakub Chrzanowski strzelając po cztery bramki uzyskali połowę dorobku całej drużyny. W meczach wyjazdowych zespół KSZO wygrał tylko z Jutrzenką Giebułtów. W ubiegłym sezonie spotkanie na boisku w Radzyniu zakończyło się wynikiem bezbramkowym.

Orlętom punkty są potrzebne jak rybie woda. Ostatni mecz rundy jesiennej może przynieść trochę radości kibicom i zawodnikom. O ambicję radzyńskich piłkarzy możemy być spokojni. Niezbędnym warunkiem osiągnięcia korzystnego rezultatu będzie odpowiednie ustawienie celowników w zespole Rafała Borysiuka. Obie drużyny są w ogromnie niekorzystnym położeniu, dlatego należy spodziewać się bezpardonowej walki o pełną pulę punktową.

Wszystkich sympatyków Orląt zapraszamy na stadion przy Warszawskiej 77 dnia 16 listopada 2019 roku na godzinę 13.oo.

                          

 

Komentarze  

 
#1 Orletastadionowy 2019-11-15 10:35
Władz czas na zadaszenie trybuny głównej oraz budowę boiska treningowego o sztucznej nawierzchni!!!
 
 
#2 Orlętapitlit 2019-11-15 16:26
Zlitujcie się, nie zadaszajcie nam trybun! W piękne słoneczne dni, gdy z boiska wieje beznadzieją i nudą, można się chociaż trochę poopalać.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.