Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

Bardzo ważne zwycięstwo w Serokomli!

Patryk Śmieciński
wtorek, 29 października 2019 07:00

ZawodnicyW niedzielę drużyna Młodzieżówki po raz kolejny rozegrała swój mecz na wyjeździe. Graliśmy z mocną drużyną która jest wysoko w tabeli i wygrała swoje ostatnie dwa mecze.

Dla nas mecz ułożył się bardzo dobrze ponieważ w pierwszej połowie prowadziliśmy już 0-1 po samobójczym trafieniu gospodarzy, lecz po dośrodkowaniu naszego zawodnika i zamieszaniu w polu karnym. Do szatni schodzimy lepsi o jedną bramkę. Druga połowa to już ataki obu drużyn. Po chwili my podwyższamy wynik meczu na 0-2. Drużyna gospodarzy próbuję odrabiać straty i po błędzie defensywy strzela kontaktową bramkę na 1-2.

Gra toczy się głównie na naszej stronie, Bardzo dobra gra naszej obrony i bramkarza powoduje że Polesie nie doprowadza do remisu a w ostatnich 5 minutach meczu traci bramkę na 1-3. Tak zakończyliśmy mecz zwyciężając z bardzo trudnym rywalem. Dziękujemy drużynie gospodarza za dobre i czyste zawody.

Nie wypada nie wspomnieć o naszych wspaniałych kibicach którzy zawsze są z nami i dzięki nim mieliśmy tego 12 zawodnika.

W przyszłą niedzielę podejmujemy na własnym boisku drużynę z Gołaszyna jest to ostatni mecz rundy jesiennej.

Polesie Serokomla -  Młodzieżówka Radzyń Podlaski (0-1) 1-3

Bramki dla naszej drużyny: samobójcza zawodnik gospodarz, Michalski Konrad, Karol Wierzbicki