Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 lipca 2022 imieniny: Jagoda, Urban, Otton
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Solidny przeciwnik

Adam Kułak   
sobota, 07 września 2019 10:36

Przed nami mecz z WólczankąJuż dzisiaj o 15.oo Orlęta Radzyń po raz trzeci w bieżącym sezonie będą grać na własnym boisku.

Tym razem gościem będzie zespół Wólczanki Wólka Pełkińska.

Drużyna z Podkarpacia w sześciu dotychczasowych meczach zgromadziła dziewięć punktów. Latem drużyna Wólczanki wzmocniła się gruzińskim napastnikiem Niką Chaczidze, doświadczonym słowackim obrońcą Peterem Basistą, bramkarzem Oskarem Kubikiem oraz pomocnikiem Dawidem Olejarką. Zespół trenera Marcina Wołowca to solidnie grająca drużyna, lepiej grają na wyjazdach gdzie zdobyli osiem punktów - wygrane w Krakowie z Hutnikiem, w Kraśniku ze Stalą, remisy w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO i Motorem w Lublinie. Ikona drużyny Wólczanki napastnik Krzysztof Pietluch póki co nie zadziwia formą, gra niewiele i nie zdobył żadnej bramki.

Drużyna Rafała Borysiuka w środę po treningowym meczu wygrała pucharowe spotkanie w Piszczacu. Odpoczywało kilku zawodników; min. Stężała, Sułek, Renkowski i lekko kontuzjowany Nowak. Inni z podstawowego składu grali tylko jedną połowę. Ligowy mecz z Wólczanką nie będzie łatwym pojedynkiem. Zespół z Podkarpacia, podobnie do Orląt, zostawia na boisku „dużo zdrowia". Czeka nas ciekawa konfrontacja, a wynik jest trudny do przewidzenia. Nasza drużyna dwa domowe mecze rozstrzygnęła na swoją korzyść. Być może po kolejnym, zostanie niepokonana na swoim boisku.

Sympatyków piłki nożnej zapraszamy na stadion przy Warszawskiej 77 w sobotę 7 września godzina 15.oo.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.