Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 kwietnia 2024 imieniny: Leona, Tymona

Dzień dwunasty: Kończymy granie w grupach

Zbigniew Smółko   
poniedziałek, 23 czerwca 2014 08:40

Fetowanie trwa!Wczoraj zobaczyliśmy dwa świetne mecze i jeden nudny, ale za to Rusowie przegrali  Belgia wygrała, więc nie jest źle!

Dzisiaj ostatnie spotkania w grupach A i B. Najpierw Holandia zagra z Chile o pierwsze miejsce a równolegle Hiszpania z Australią o honor. Potem zaś rozstrzygnie się grupa A, w której nawet Brazylia ma szansę na odpadnięcie z imprezy. Po meczu Chorwacji z Kamerunem obiecuję zaś sobie bardzo wiele.

Typować pomoże nam dzisiaj dwóch piłkarzy Orląt. Paweł Pliszka (przez kibiców zwany Plichą albo Małym) to już legenda klubu. W plebiscycie kibiców uznany za najlepszego gracza piętnastolecia.

Na boisku występował przeważnie jako „dziesiątka” – czyli ofensywny pomocnik, czający się za plecami napastników. Stadion to dla niego miejsce pracy – jest tam zatrudniony jako „złota rączka”. Sympatyczny, kontaktowy facet.

Adrian Zarzecki (znany też jako Junior albo Dickson) jak na stopera przystało od „Plichy” jest o głowę większy. Wykorzystuje to w pojedynkach w powietrzu. Nie stroni od wycieczek w pole karne przeciwnika, co kilka razy w rundzie kończy się golem dla Orląt. 

Obaj na boisku to straszne walczaki, poza nim zaś fajni, kontaktowi kolesie do pogadania.

Typujemy

Adrian ZarzeckiAdrian Zarzecki

Brazylia - Kamerun 3:1

Wydaje mi się, że Brazylia wygra to spotkanie bardzo łatwo, ponieważ  Kamerun w tych mistrzostwach gra bardzo słabo a szczególne w obronie.

Chorwacja - Meksyk 2:1

Ten pojedynek będzie wyrównany, ponieważ obie ekipy grają bardzo dobrze ofensywnie, ale myślę, że wygra Chorwacja, ponieważ mają lepszych zawodników do atakowania

Holandia - Chile 2:0

Wydaje mi się, że, to będzie ciekawy mecz, ale zdecydowanie wygrają Holendrzy. Nie pozwolą żeby Chilijczycy coś im zrobili. Znowu w tym meczu pokażą się z dobrej strony Robben.

Hiszpania - Australia 2-0

Hiszpanie po tych dwóch porażkach będą chcieli pokazać jak naprawdę potrafią grać. Zagrają rezerwowym składem i wygrają w dobrym stylu 2-0 dla trenera i kibiców.

Paweł PliszkaPaweł Pliszka

Brazylia - Kamerun 2:1

Chorwacja - Meksyk 2:2

Holandia - Chile 1:1

Hiszpania - Australia 3:1 - Dla Hiszpanii to ostatni mecz. Będą chcieli godnie pożegnać się na koniec mistrzostw i będzie mobilizacja z tego powodu.

Pogadajmy o piłce

Piłkarz, na którym wzorowałeś się w dzieciństwie to...?

Adrian: Szczerze to dużo ich było :) ale myślę, że przede wszystkim Rivaldo ponieważ  świetnie grał w Barcelonie i w reprezentacji Brazylii. 

Paweł: Luis Figo, Zinedine Zidane

Najlepsi piłkarze z jakimi graliście w Orlętach to...

Paweł: było kilku, z którymi kopałem w piłkę i nie chcę wymieniać, bo mogę kogoś pominąć Adrian: wydaje mi się, że byli to Krystian Wójcik i Wojtek Jakubiec.

Jaki był wasz najlepszy i najgorszy mecz w karierze? Taki, o którym będziecie opowiadać dzieciom i taki, o którym chcielibyście sami zapomnieć.

Adrian: Mam nadzieję, że najlepszy jeszcze przede mną :) a jeśli chodzi o najgorszy to mam nadzieję, że takiego nie będę miał :)

Paweł: Orlęta - Motor 2:1 w którym strzeliłem dwie bramki a porażek było kilka, których nie zapomnę ale nie chcę wymieniać bo każda porażka uczy i pokazuję błędy i pozwala na wnioski które się wyciąga na następny mecz.

 

Komentarze  

 
#1 STYL!tleix 2014-06-23 13:13
P. Smółko. Co za styl, a raczej jego brak. Po pierwsze: skreślenie (domyślam się że celowe) zdradza jakąś fobię. A wystarczyło, utrzymując jakąkolwiek klasę odnieść się do nieskuteczności Rosjan (irytującej wręcz.
Po drugie: "Po meczu Chorwacji z Kamerunem obiecuję zaś sobie bardzo wiele." ???? Co, od kogo, bo nie wierzę, że jest Pan aż takim ignorantem i obiecuje sobie coś od meczu, który już rozegrano.
 
 
#2 tleix - dzięki!zbynieks 2014-06-23 15:39
Tak, mam fobię :). Właśnie dlatego, że parę razy byli skuteczni :). Oczywiście, że się machnąłem z Kamerunem. Bo tam jest niezły Meksyk podobno... Dobrze, że dwa razy niżej napisałem poprawnie, że chodzi o Chorwacja - Meksyk. Dziękuję za czujność rewolucyjną. Pozdrawiam
ZS
 
 
#3 Fiu, fiu...Admin iledzisiaj.pl 2014-06-24 00:54
Wielki szacun dla typera kamil07288. Normalnie zgarnął 21 punktów, co do joty typując wyniki spotkań Australii z Hiszpanią i Kamerunu z Brazylią. Tym samym wygrywa pendrive'a ufundowanego przez Media System. Mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość! Za 2 miejsce przewidziana jest nagroda - gra 2014 FIFA World Cup Brazil na PS3. W przygotowaniu jest także nagroda za miejsce 3 :) Gramy dalej!
 
 
#4 Chichottleix 2014-06-24 08:16
Proszę zbynieks
Marne tłumaczenie i prowokacja! Piszesz zbynieks, że masz fobię, to ją miej ale przegryzaj ją w zaciszu swojego domku na prowincji a nie stosuj takich grafomańskich sztuczek, żeby na forum publicznym sobie ulżyć. Po drugie, że dwa razy poniżej podałeś - poprawnie typy swoich rozmówców to nie zmienia faktu, że sam popełniłeś błąd. Również pozdrawiam i dziękuję za gotowość ... darwinowską!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Kupię ziemie orną w Radzyniu Podl
niedziela, 07 kwietnia 2024
CiÄgnik Wladmirec
Ciągnik Wladmirec
czwartek, 11 kwietnia 2024