Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 kwietnia 2024 imieniny: Marka, Jarosława

Liga typerów - dzień jedenasty

Zbigniew Smółko   
poniedziałek, 21 czerwca 2010 00:00

Radosław GrudzieńDziś w roli eksperta sił spróbuje Radosław Grudzień.

Radek jest prezesem, założycielem, sponsorem, ojcem duchowym, hetmanem, alfem i gametą klubu piłkarskiego KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski.  Ogólnie człowiek wielu zalet i talentów. Na co dzień handlując ubezpieczeniami co chwilę musi trafnie wytypować: czy obywatel skasuje w tym roku samochód, czy mu chałupę zaleje? Obstawianie meczów to dla niego więc drobiazg… Powodzenia Radek, spróbuj chybić, to nawet w Bieszczadach będzie ci wypomniane…

Skąd są ci goście?

 

Wielokrotnie już na tych mistrzostwach nie tylko ja przecierałem oczy ze zdumienia. Najładniejsze i najbardziej przekonujące zwycięstwo Niemiec, jak również potykający się o własne nogi Anglicy , Francuzi i Włosi stanowią zagadkę, jak to możliwie że grają w najsilniejszych ligach świata? ale do rzeczy, czyli typy:

Portugalia - Korea Północna

Cristiano na pewno będzie chciał się pokazać, co zaszkodzi zespołowej grze, a mimo wszystko Portugalia to nie Brazylia. Jeśli odnajdą się brakujący zawodnicy, bo plotki z RPA głoszą że 4 zawodników KRLD wybrało wolność, to stawiam na remis.

Chile - Szwajcaria

Szwajcaria pokazała Polakom jak należy grać z mistrzami Europy żeby nie przegrać zero do sześciu, a przy odrobinie szczęścia nawet wygrać. Natomiast Chile pięknie grało w eliminacjach do mundialu, w meczu z Hondurasem nie pokazali wszystkiego, ale dla piękna gry... Serce podpowiada zwycięstwo drużyny z Ameryki Południowej, ale rozum woli remis.

Hiszpania - Honduras

Nie wierzę żeby Hiszpanie zdołali jeszcze raz zagrać tak słabo jak w pierwszym meczu, a Honduranie nie są w stanie realizować przez 90 minut założeń taktycznych z zegarmistrzowską, szwajcarską precyzją, czyli łatwe, wysokie zwycięstwo mistrzów Europy.

Radosław Grudzień

 

Komentarze  

 
#1 błąd?muszykij 2010-06-21 10:35
Cos mi źle punkty podliczyło chyba.. Postawiłem ile dzisiaj 7 bramek i tego nie policzyło a z meczy 4 punkty powinny byc i powinienem mieć 7 a napisane jest 2.. Coś chyba nie tak..
 
 
#2 muszykij - Bez błędu...Admin iledzisiaj.pl 2010-06-21 10:46
Słowacja - Paragwaj
propozycje: 1-2; toto 1
wyniki: 0-2; toto 3
Punktów: 0

ILE DZISIAJ
propozycje: 7-7
wyniki: 8-8
Punktów: 0

Włochy - Nowa Zelandia
propozycje: 2-0; toto - nie zostało zaznaczone
wyniki: 1-1; toto - remis
Punkty: 0

Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej
propozycje: 2-1; toto 1
wyniki: 3-1; toto 1
Punkty: 2
 
 
#3 bład..muszykij 2010-06-21 15:16
Fakt źle bameczki policzyłem sorka xD 8)
 
 
#4 kanonadazbynieks 2010-06-21 15:43
jak ktoś dzisiaj iledzisiaj trafi to się zdziwię leciutko...
 
 
#5 mogę byc bilsko xDmuszykij 2010-06-21 17:41
Postawiłem 11 bramek ;) więc Portugalia 7 Chile na razie 1 jeszcze Hiszpania 3:0 i mam trafione ile dzisiaj xD
 
 
#6 prośba do adminaradzyniak z warszawy 2010-06-21 22:09
Adminie, czy mogę liczyć na dopisanie mi do dzisiejszego dorobku dwóch punktów? Wróciłem do domu tuż przed początkiem meczu Portugalia - Korea Północna i postanowiłem, że jeszcze rzutem na taśmę obstawię wyniki. Niestety - zabrakło mi... kilku sekund, bo typowanie właśnie zostało zamknięte. Wpisywałem, gdy piłkarze wychodzili na boisko. Postawiłem 2:0 dla Portugalii ;-) Będę wdzięczny za uwzględnienie tego.
 
 
#7 radzyniaku...Admin iledzisiaj.pl 2010-06-21 22:29
wiesz przecież, że nie mogę tego zrobić... co powiedziałoby na takie zachowanie 80 innych typerów biorących udział w naszej zabawie?
 
 
#8 do adminaradzyniak z warszawy 2010-06-21 22:50
No dobra, przepis jest przepisem, rozumiem. To po pierwsze, a po drugie nie udowodnię, że było tak jak mówię. Nawet jeśli spóźnienie trwało w moim przypadku kilka sekund, a mecz się nawet nie rozpoczął. Trudno, choć nie wiem czy ktoś by się za dopisanie tych punktów obraził.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Sprzedam pasy Claas matator
Sprzedam pasy Claas matator
czwartek, 25 kwietnia 2024
noimage
Monter instalacji internetowych
czwartek, 18 kwietnia 2024
noimage
Remonty
wtorek, 16 kwietnia 2024