Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 9 lutego 2023 imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Liga typerów - dzień jedenasty

Zbigniew Smółko   
niedziela, 20 czerwca 2010 23:00

Radosław GrudzieńDziś w roli eksperta sił spróbuje Radosław Grudzień.

Radek jest prezesem, założycielem, sponsorem, ojcem duchowym, hetmanem, alfem i gametą klubu piłkarskiego KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski.  Ogólnie człowiek wielu zalet i talentów. Na co dzień handlując ubezpieczeniami co chwilę musi trafnie wytypować: czy obywatel skasuje w tym roku samochód, czy mu chałupę zaleje? Obstawianie meczów to dla niego więc drobiazg… Powodzenia Radek, spróbuj chybić, to nawet w Bieszczadach będzie ci wypomniane…

Skąd są ci goście?

Wielokrotnie już na tych mistrzostwach nie tylko ja przecierałem oczy ze zdumienia. Najładniejsze i najbardziej przekonujące zwycięstwo Niemiec, jak również potykający się o własne nogi Anglicy , Francuzi i Włosi stanowią zagadkę, jak to możliwie że grają w najsilniejszych ligach świata? ale do rzeczy, czyli typy:

Portugalia - Korea Północna

Cristiano na pewno będzie chciał się pokazać, co zaszkodzi zespołowej grze, a mimo wszystko Portugalia to nie Brazylia. Jeśli odnajdą się brakujący zawodnicy, bo plotki z RPA głoszą że 4 zawodników KRLD wybrało wolność, to stawiam na remis.

Chile - Szwajcaria

Szwajcaria pokazała Polakom jak należy grać z mistrzami Europy żeby nie przegrać zero do sześciu, a przy odrobinie szczęścia nawet wygrać. Natomiast Chile pięknie grało w eliminacjach do mundialu, w meczu z Hondurasem nie pokazali wszystkiego, ale dla piękna gry... Serce podpowiada zwycięstwo drużyny z Ameryki Południowej, ale rozum woli remis.

Hiszpania - Honduras

Nie wierzę żeby Hiszpanie zdołali jeszcze raz zagrać tak słabo jak w pierwszym meczu, a Honduranie nie są w stanie realizować przez 90 minut założeń taktycznych z zegarmistrzowską, szwajcarską precyzją, czyli łatwe, wysokie zwycięstwo mistrzów Europy.

Radosław Grudzień

Komentarze  

#1 błąd?muszykij 2010-06-21 09:35
Cos mi źle punkty podliczyło chyba.. Postawiłem ile dzisiaj 7 bramek i tego nie policzyło a z meczy 4 punkty powinny byc i powinienem mieć 7 a napisane jest 2.. Coś chyba nie tak..

#2 muszykij - Bez błędu...Admin iledzisiaj.pl 2010-06-21 09:46
Słowacja - Paragwaj
propozycje: 1-2; toto 1
wyniki: 0-2; toto 3
Punktów: 0

ILE DZISIAJ
propozycje: 7-7
wyniki: 8-8
Punktów: 0

Włochy - Nowa Zelandia
propozycje: 2-0; toto - nie zostało zaznaczone
wyniki: 1-1; toto - remis
Punkty: 0

Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej
propozycje: 2-1; toto 1
wyniki: 3-1; toto 1
Punkty: 2

#3 bład..muszykij 2010-06-21 14:16
Fakt źle bameczki policzyłem sorka xD 8)

#4 kanonadazbynieks 2010-06-21 14:43
jak ktoś dzisiaj iledzisiaj trafi to się zdziwię leciutko...

#5 mogę byc bilsko xDmuszykij 2010-06-21 16:41
Postawiłem 11 bramek ;) więc Portugalia 7 Chile na razie 1 jeszcze Hiszpania 3:0 i mam trafione ile dzisiaj xD

#6 prośba do adminaradzyniak z warszawy 2010-06-21 21:09
Adminie, czy mogę liczyć na dopisanie mi do dzisiejszego dorobku dwóch punktów? Wróciłem do domu tuż przed początkiem meczu Portugalia - Korea Północna i postanowiłem, że jeszcze rzutem na taśmę obstawię wyniki. Niestety - zabrakło mi... kilku sekund, bo typowanie właśnie zostało zamknięte. Wpisywałem, gdy piłkarze wychodzili na boisko. Postawiłem 2:0 dla Portugalii ;-) Będę wdzięczny za uwzględnienie tego.

#7 radzyniaku...Admin iledzisiaj.pl 2010-06-21 21:29
wiesz przecież, że nie mogę tego zrobić... co powiedziałoby na takie zachowanie 80 innych typerów biorących udział w naszej zabawie?

#8 do adminaradzyniak z warszawy 2010-06-21 21:50
No dobra, przepis jest przepisem, rozumiem. To po pierwsze, a po drugie nie udowodnię, że było tak jak mówię. Nawet jeśli spóźnienie trwało w moim przypadku kilka sekund, a mecz się nawet nie rozpoczął. Trudno, choć nie wiem czy ktoś by się za dopisanie tych punktów obraził.

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.