Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 5 grudnia 2022 imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Zapisz swoje dziecko na Judo

Waldemar Podsiadły   
czwartek, 17 października 2019 06:00

LogoSekcja Judo MULKS Technik-Orion ogłasza nabór dzieci w rocznikach 2007 i młodsi do Sekcji Judo.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do uprawiania takiej znakomitej dyscypliny sportu jaką jest judo. Dyscyplina ta pozwala rozwijać się fizycznie podczas zabawy na macie. Judo jest doskonałe dla wszystkich dzieci, mniej lub bardziej sprawnych ruchowo, które swój wolny czas chciałyby spędzić aktywnie, a nie na ślęczeniu przed ekranem telewizora lub komputera. Jest to sport w którym nie sama siła i ciężar ciała lecz szybkość i zręczność decydują o sukcesie w walce. Judo można rozpocząć uprawiać w wieku przedszkolnym i kontynuować do końca życia.

Nabór roczników 2007 i młodsi będzie się odbywał w miesiącu wrześniu i październiku w każdy poniedziałek, wtorek i piątek od godziny 18:00 do 20:00, salka treningowa judo, na hali sportowej ZSP przy ulicy Sikorskiego w Radzyniu P. Dodatkowe informacje można uzyskać także w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim przy ul. Sikorskiego 15.

" Nie ważne być lepszym niż ktoś, lecz ważne być lepszym niż wczoraj" – twórca judo prof. Jigoro KANO Zapraszam: Trener Sekcji Judo. - Waldemar Podsiadły 3 dan. -Tel. 605111387

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.