Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 października 2022 imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz | 1939 - po bitwie kockiej do Radzynia zaczęły wchodzić pierwsze niemieckie oddziały zwiadowcze
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego w Pływaniu

Marek Topyła   
poniedziałek, 04 czerwca 2018 07:00

Zawodnicy na podiumPływanie jest świetnym sposobem na utrzymanie kondycji, prawidłowy rozwój i samopoczucie. Nic więc dziwnego, że jest bardzo ważnym elementem imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

2 czerwca (sobota) na Pływalni Aqua-Miś odbyły się kolejne Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego w Pływaniu. Ponad 100 zawodników i zawodniczek rywalizowało w 28 kategoriach obejmujących 6 kategorii wiekowych i 3 style. W zawodach wystąpili zawodnicy aż 8 klubów, co bardzo cieszy organizatorów.

Miejmy nadzieję, że z roku na rok ta liczba będzie rosła. Pewną nowością były tegoroczne kategorie open, w której nie mogli startować zawodnicy, którzy płynęli wcześniej w innych kategoriach. Tak naprawdę ta kategoria powinna nazywać się senior open i powinna zachęcić dorosłych do udziału w zawodach. Niestety ich liczba na naszym podwórku bardzo zmalała, gdyż dorośli, którzy z reguły nigdzie nie trenują nie chcą rywalizować z młodszymi zawodnikami, trenującymi w sekcjach pływackich. Przyszłość pokaże, czy taka kategoria zda egzamin.

Wszyscy zawodnicy otrzymali przed zawodami słodycze i wodę, po zakończeniu zmagań każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal a najlepsi w każdej kategorii otrzymali puchary, nagrody oraz pamiątkowe medale 550 lecia Radzynia Podlaskiego. Nagrody wręczyli burmistrz Jerzy Rębek oraz dyrektor MOSiR Agnieszka Włoszek.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim klubom (MULKS Technik Orion Radzyń, Aqua School Radzyń, Water Zone, Narwal Międzyrzec Podl., Diabły Siedlce, Delfinek Łuków, Aqua Ryki, Ósemka Siedlce), zawodnikom, rodzicom i kibicom. Szczególne podziękowania MOSiR kieruje w stronę Grupy drGerard za wsparcie finansowe imprezy. Dzięki tej pomocy można było sprawić wszystkim uczestnikom dużo emocji i radości.

Wyniki zawodów:

Dziewczęta 2009-2008 / styl dowolny / dystans 25 m.

  1. Agnieszka Szczygieł                      Aqua School                19:69 s.
  2. Nadzieja Kałuszyńska                   Technik Orion             20:15 s.
  3. Maria Trykacz                              Technik Orion             25:17 s.
  4. Aleksandra Brzozowska               Technik Orion             26:21 s.
  5. Izabela Kapitan                             Water Zone                 33:52 s.

Chłopcy 2009-2008 / styl dowolny / dystans 25 m.

  1. Filip Pocztarski                             Narwal Międzyrzec     16:40 s.
  2. Igor Garbacz                                 Aqua School                16:64 s.

Chłopcy 2010 i młodsi / styl dowolny / dystans 25 m.

  1. Bartosz Niebrzegowski                 Technik Orion             27:16 s.
  2. Ksawery Olszewski                       Water Zone                 37:33 s.
  3. Kacper Wawrzecki                       Water Zone                 38:68 s.

Dziewczęta 2009-2008 / styl grzbietowy / dystans 25 m.

  1. Agnieszka Szczygieł                      Aqua School                22:85 s.
  2. Magdalena Struczyk                     Aqua School                23:76 s.
  3. Aleksandra Brzozowska               Technik Orion             26:17 s.
  4. Nadzieja Kałuszyńska                   Technik Orion             27:88 s.
  5. Maria Trykacz                              Technik Orion             29:14 s.
  6. Marta Kuśmierowska                   Water Zone                 29:21 s.
  7. Izabela Kapitan                             Water Zone                 32:06 s.
  8. Maja Kublicka                              Water Zone                 32:96 s.
  9. Agata Koczkodaj                           Water Zone                 36:17 s.

Chłopcy 2009-2008 / styl grzbietowy / dystans 25 m.

  1. Igor Garbacz                                 Aqua School                20:16 s.
  2. Filip Pocztarski                             Narwal Międzyrzec     21:19 s.

Dziewczęta 2007-2006 / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Julia Syta                                      Technik Orion             35:34 s.
  2. Małgorzata Zalewska                   Delfinek Łuków           35:70 s.
  3. Amelia Syta                                  Technik Orion             39:57 s.
  4. Wiktoria Kiełczykowska               Diabły Siedlce             39:68 s.
  5. Marta Lipińska                             Delfinek Łuków           39:81 s.
  6. Dominika Lubańska                      Narwal Międzyrzec     40:14 s.
  7. Laura Musiejuk                            Technik Orion             40:60 s.
  8. Aleksandra Oklińska                    Narwal Międzyrzec     41:86 s.
  9. Julia Paszkowska                          Technik Orion             42:89 s.

Chłopcy 2007-2006 / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Mikołaj Trykacz                            Technik Orion             30:57 s.
  2. Maciej Nieczyporuk                     Ósemka Siedlce          33:45 s.
  3. Mikołaj Maciuk                            Technik Orion             33:90 s.
  4. Nataniel Majewski                       Diabły Siedlce             34:70 s.
  5. Kacper Celiński                             Narwal Międzyrzec     34:80 s.
  6. Miłosz Trościańczyk                     Technik Orion             36:42 s.
  7. Michał Kubak                               Aqua Ryki                    36:97 s.
  8. Jan Jankowski                               Aqua Ryki                    37:42 s.
  9. Mateusz Prokop                           Delfinek Łuków           38:56 s.
  10. Maciej Puszkarski                         Narwal Międzyrzec     38:46 s.
  11. Piotr Galas                                   Aqua Ryki                    40:73 s.
  12. Kacper Gębicki                             Diabły Siedlce             41:00 s.
  13. Damian Koczkodaj                        Water Zone                 47:03 s.

Dziewczęta 2005-2004 / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Agata Szczuchniak                        Technik Orion             32:99 s.
  2. Natalia Pirogowicz                       Technik Orion             33:33 s.
  3. Patrycja Majczyna                        Narwal Międzyrzec     33:65 s.
  4. Milena Ilach                                 Technik Orion             36:64 s.
  5. Aleksandra Szyszko                      Narwal Międzyrzec     37:98 s.
  6. Julia Kublicka                                Water Zone                 48:62 s.

Chłopcy 2005-2004 / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Jakub Kałuszyński                         Technik Orion             30:55 s.
  2. Kacper Dokudowiec                     Technik Orion             30:90 s.
  3. Jakub Prokop                                Delfinek Łuków           40:51 s.

Dziewczęta 2003-2002 gimnazjum / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Eliza Lesiuk                                   Narwal Międzyrzec     30:90 s.
  2. Aleksandra Węgrzyniak               Narwal Międzyrzec     33:53 s.

Chłopcy 2003-2002 gimnazjum / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Jakub Ciok                                    Narwal Międzyrzec     26:68 s.
  2. Bartłomiej Przychodzki                Narwal Międzyrzec     27:83 s.
  3. Rafał Musiatowicz                        Technik Orion             28:06 s.
  4. Mikołaj Puszkarski                        Narwal Międzyrzec     28:51 s.
  5. Bartosz Trykacz                            Technik Orion             29:42 s.
  6. Szymon Suchodolski                     Delfinek Łuków           29:65 s.
  7. Grzegorz Radzikowski                  Narwal Międzyrzec     29:77 s.
  8. Krzysztof Falkowski                      Aqua Ryki                    31:02 s.
  9. Kacper Szczotka                            Aqua Ryki                    31:70 s.
  10. Filip Zdunek                                  Delfinek Łuków           32:96 s.
  11. Aleksander Mikołajczuk               Narwal Międzyrzec     33:52 s.
  12. Marek Falkowski                          Aqua Ryki                    35:14 s.

Dziewczęta 2007-2006 / styl grzbietowy / dystans 50 m.

  1. Julia Syta                                      Technik Orion             40:96 s.
  2. Laura Musiejuk                            Technik Orion             45:53 s.
  3. Anna Lipińska                               Delfinek Łuków           46:45 s.
  4. Aleksandra Oklińska                    Narwal Międzyrzec     47:06 s.
  5. Julia Nowacka                              Delfinek Łuków           47:86 s.
  6. Dominika Lubańska                      Narwal Międzyrzec     48:32 s.
  7. Marta Lipińska                             Delfinek Łuków           51:74 s.
  8. Olga Seliga                                   Diabły Siedlce             53:55 s.

Chłopcy 2007-2006 / styl grzbietowy / dystans 50 m.

  1. Maciej Nieczyporuk                     Ósemka Siedlce          36:76 s.
  2. Mikołaj Trykacz                            Technik Orion             38:57 s.
  3. Michał Kubak                               Aqua Ryki                    40:27 s.
  4. Mikołaj Maciuk                            Technik Orion             40:66 s.
  5. Nataniel Majewski                       Diabły Siedlce             41:57 s.
  6. Kacper Celiński                             Narwal Międzyrzec     43:14 s.
  7. Miłosz Trościańczyk                     Technik Orion             43:17 s.
  8. Mateusz Prokop                           Delfinek Łuków           44:05 s.
  9. Maciej Puszkarski                         Narwal Międzyrzec     44:40 s.
  10. Kacper Gębicki                             Diabły Siedlce             48:09 s.
  11. Piotr Galas                                   Aqua Ryki                    54:09 s.
  12. Damian Koczkodaj                        Water Zone                 54:12 s.
  13. Jan Jankowski                               Aqua Ryki                    56:01 s.

Open kobiety / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Aleksandra Rudnik                       Water Zone                 31:70 s.
  2. Anna Kapusta                               Aqua Ryki                    40:39 s.

Open mężczyźni / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Michał Małachwiejczyk                                                   26:66 s.
  2. Piotr Sałata                                                                      31:58 s.
  3. Sebastian Brodawka                    Water Zone                 36:85 s.
  4. Krzysztof Kubak                                                               38:33 s.

Dziewczęta 2005-2004 / styl grzbietowy / dystans 50 m.

  1. Natalia Pirogowicz                       Technik Orion             36:74 s.
  2. Agata Szczuchniak                        Technik Orion             38:57 s.
  3. Patrycja Majczyna                        Narwal Międzyrzec     40:96 s.
  4. Milena Ilach                                 Technik Orion             42:57 s.
  5. Aleksandra Szyszko                      Narwal Międzyrzec     47:48 s.

Chłopcy 2005-2004 / styl grzbietowy / dystans 50 m.

  1. Jakub Kałuszyński                         Technik Orion             41:79 s.

Dziewczęta 2003-2002 gimnazjum / styl grzbietowy / dystans 50 .

  1. Aleksandra Węgrzyniak               Narwal Międzyrzec     36:36 s.
  2. Eliza Lesiuk                                   Narwal Międzyrzec     36:71 s.

Chłopcy 2003-2002 gimnazjum / styl grzbietowy / dystans 50 m.

  1. Bartłomiej Przychodzki                Narwal Międzyrzec     31:33 s.
  2. Mikołaj Puszkarski                        Narwal Międzyrzec     31:95 s.
  3. Rafał Musiatowicz                        Technik Orion             33:26 s.
  4. Szymon Suchodolski                     Delfinek Łuków           34:30 s.
  5. Jakub Ciok                                    Narwal Międzyrzec     35:90 s.
  6. Grzegorz Radzikowski                  Narwal Międzyrzec     39:05 s.
  7. Bartosz Trykacz                            Technik Orion             39:42 s.
  8. Kacper Szczotka                            Aqua Ryki                    39:96 s.
  9. Marek Falkowski                          Aqua Ryki                    43:89 s.
  10. Mateusz Truszkowski                   Water Zone                 45:49 s.
  11. Krzysztof Falkowski                      Aqua Ryki                    47:61 s.

Dziewczęta 2007-2006 / styl klasyczny / dystans 50 m.

  1. Małgorzata Zalewska                   Delfinek Łuków           42:36 s.
  2. Laura Musiejuk                            Technik Orion             47:74 s.
  3. Anna Lipińska                               Delfinek Łuków           49:41 s.
  4. Olga Seliga                                   Diabły Siedlce             50:82 s.
  5. Wiktoria Kiełczykowska               Diabły Siedlce             51:05 s.
  6. Dominika Lubańska                      Narwal Międzyrzec     53:06 s.
  7. Amelia Syta                                  Technik Orion             54;94 s.
  8. Julia Nowacka                              Delfinek Łuków           57:50 s.

Aleksandra Oklińska                    Narwal Międzyrzec     57:50 s.

Chłopcy 2007-2006 / styl klasyczny / dystans 50 m.

  1. Mikołaj Trykacz                            Technik Orion             42:48 s.
  2. Mikołaj Maciuk                            Technik Orion             43:01 s.
  3. Maciej Puszkarski                         Narwal Międzyrzec     47:16 s.
  4. Nataniel Majewski                       Diabły Siedlce             47:81 s.
  5. Kacper Gębicki                             Diabły Siedlce             50:09 s.
  6. Kacper Celiński                             Narwal Międzyrzec     50:24 s.
  7. Jan Jankowski                               Aqua Ryki                    52:14 s.
  8. Piotr Galas                                   Aqua Ryki                    58;58 s.

Dziewczęta 2005-2004 / styl klasyczny / dystans 50 m.

  1. Agata Szczuchniak                        Technik Orion             42:35 s.
  2. Aleksandra Szyszko                      Narwal Międzyrzec     44:63 s.
  3. Patrycja Majczyna                        Narwal Międzyrzec     47:37 s.
  4. Milena Ilach                                 Technik Orion             48:18 s.

Chłopcy 2005-2004 / styl klasyczny / dystans 50 m.

  1. Jakub Kałuszyński                         Technik Orion             42:37 s.
  2. Kacper Dokudowiec                     Technik Orion             46:38 s.
  3. Jakub Prokop                                Delfinek Łuków           50:15 s.

Dziewczęta 2003-2002 gimnazjum / styl klasyczny / dystans 50 m.

  1. Aleksandra Węgrzyniak               Narwal Międzyrzec     38:50 s.
  2. Eliza Lesiuk                                   Narwal Międzyrzec     38:57 s.

Chłopcy 2003-2002 gimnazjum / styl klasyczny / dystans 50 m.

  1. Jakub Ciok                                    Narwal Międzyrzec     34:80 s.
  2. Grzegorz Radzikowski                  Narwal Międzyrzec     36:25 s.
  3. Bartłomiej Przychodzki                Narwal Międzyrzec     37:43 s.
  4. Rafał Musiatowicz                        Technik Orion             37:88 s.
  5. Mikołaj Puszkarski                        Narwal Międzyrzec     39:25 s.
  6. Aleksander Mikołajczuk               Narwal Międzyrzec     40:86 s.
  7. Bartosz Trykacz                            Technik Orion             42:11 s.
  8. Filip Zdunek                                  Delfinek Łuków           42:22 s.
  9. Kacper Szczotka                            Aqua Ryki                    42:64 s.
  10. Krzysztof Falkowski                      Aqua Ryki                    43:10 s.
  11. Marek Falkowski                          Aqua Ryki                    43;56 s.
  12. Mateusz Truszkowski                   Water Zone                 44:28 s.

Open kobiety / styl klasyczny / dystans 50 m.       

  1. Aleksandra Rudnik                 Water Zone                 47:59 s.
  2. Anna Kapusta                         Aqua Ryki                    48:61 s.

Open mężczyźni / styl klasyczny / dystans 50 m.

  1. Michał Małachwiejczyk                                             34:68 s.
  2. Piotr Sałata                                                                38:22 s.

180603-plywanie-01180603-plywanie-02180603-plywanie-03180603-plywanie-04180603-plywanie-05180603-plywanie-06180603-plywanie-07180603-plywanie-08180603-plywanie-09180603-plywanie-10180603-plywanie-11180603-plywanie-12180603-plywanie-13180603-plywanie-14180603-plywanie-15180603-plywanie-16180603-plywanie-17180603-plywanie-18180603-plywanie-19180603-plywanie-20180603-plywanie-21180603-plywanie-22180603-plywanie-23180603-plywanie-24180603-plywanie-25180603-plywanie-26180603-plywanie-27180603-plywanie-28180603-plywanie-29180603-plywanie-30180603-plywanie-31180603-plywanie-32180603-plywanie-33180603-plywanie-34

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.