Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 29 kwietnia 2024 imieniny: Piotra, Roberta

Już niedługo

223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja image
223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, 03.05.2024, 09:45, Plac Potockiego
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

No to zaczynamy!

Mariusz Szczygieł   
niedziela, 20 listopada 2022 11:00

Tymczasem w KatarzeDzisiaj mecz otwarcia.

Podobno z Ekwadorem Katar ma wygrać 1:0. Jak donoszą plotki, katarczycy postarali się o to już przed meczem, za jedyne 7,4 mln dolarów. Taka wtopa już na początku mistrzostw... I teraz ile by już temu Ekwadorowi nie włożyli, bo jak się okazuje ta katarska drużyna to całkiem niezła jest (jak czytałem), to i tak będzie, że mecz kupiony. A przegrać przecież u siebie meczu otwarcia nie mogą. Lipa po całości. Oczywiście piszą w Internetach, że to fejk - no pewnie fejk - ale przy tylu dziwactwach z tymi mistrzostwami jeszcze jedno nie robi różnicy. Zobaczymy o 17.

Typera będzie prowadził u nas tradycyjnie Zbyszek Smółko. Pierwszy wpis już jutro rano. No bo wiecie, na piłce to ja się tyle znam, żeby oryginalną kupić dla zwycięzcy naszego typera na koniec zmagań. Al Rihla - tak nazywa się z tych mistrzostw. Niech o zmaganiach na murawie pisze ten, co nie ma z tym problemu. Tak szczerze mówiąc to wczoraj jeszcze nie wiedział, że znowu się spotykamy przy okazji mistrzostw. Kiedy pytałem, go co będzie robił przez najbliższe 28 dni z Katarem, to szykował się właśnie na mecz Gromu Kąkolewnica. Matko! Chłopaki będą w mrozie i na śniegu grali? A w Katarze dzisiaj ciepełko... Jaki kontrast? 

Oczywiście można już typować. Na górze po prawej stronie jest link TYPER. Potem menu po prawej: Wytypuj. Oczywiście trzeba się najpierw zalogować.

 

Komentarze  

 
#1 RE: No to zaczynamy!damian1337 2022-11-20 12:34
nie ma nic
 
 
#2 RE: No to zaczynamy!sebik73 2022-11-20 13:58
jest juz
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Pokój do wynajęcia
wtorek, 16 kwietnia 2024
noimage
Brukarstwo
niedziela, 28 kwietnia 2024
sprzedam
sprzedam
niedziela, 21 kwietnia 2024