Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 29 marca 2024 imieniny: Wiktoryny, Eustachego | Jutro zmiana czasu na letni

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

No i po mistrzostwach

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 13 lipca 2021 11:15

Pierwsza dziesiątkaEmocje opadły. Już wiadomo kto zwyciężył w naszym Typerze.

W zasadzie niespodzianki nie było, bo walka o pierwsze miejsce rozegrała się pomiędzy pierwszą trójką naszych Czetlników. W ostatnim typowaniu pasqd111 przeskoczył peruna86 i tym samym został zwycięzcą. Trzecie miejsce zajął kicek234. Gratulacje!

Pytacie nas też, czy za zajęcie dalszych miejsc przewidzieliśmy jakieś nagrody. No... niestety nie. Nagradzamy pierwsze trzy miejsca.

Dziękujemy wszystkim za zabawę, a typowało blisko 100 osób - nie patrząc nawet na to, co działo się na meczach - chociaż jak czytaliście, niektórzy się obrazili na sędziów i piłkarzy, i nie typowali ;)

Dziękuję serdecznie naszym ekspertom - Sebastianowi Markiewiczowi i Zbyszkowi Smółko, którzy codziennie prowadzili nas przez mistrzostwa, historię rozgrywek i nasze lokalne podwórko. Nawet taki piłkarski laik, jak ja, dzięki ich tekstom zainteresował się na chwilę futbolem. Naprawdę - oglądałem mecze - nie wszystkie oczywiście, ale oglądałem - to dzięki Wam Panowie.

P.S. W sprawie rozdania nagród pierwsza trójka otrzyma stosowne maile.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Zatrudnię murarzy oraz pomocników
niedziela, 17 marca 2024
noimage
Owies
wtorek, 19 marca 2024
Zakupie GlebogryzarkÄ
Zakupie Glebogryzarkę
niedziela, 17 marca 2024