Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 kwietnia 2024 imieniny: Julii, Bernadetty

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)

Anglia faworytem rozumu, Dania serca

Zbigniew Smółko
środa, 07 lipca 2021 06:00

DrużynaWczorajszy mecz przebiegł dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy.

Pierwsza połowa na strasznej intensywmości, Włosi trochę schowani, Hiszpanie wymieniający tysiące podań, mimo, że sytuacji bramkowych niewiele, to widowisko było pasjonujące. Po przerwie było trochę więcej miejsca i gole padły. W konkursie karnych pudło Moraty. Oj, trudno kibicuje się temu zawodnikowi.

XXX

Anglia na Wembley jest żelaznym faworytem. Przemawia za tym nie tylko magia stadionu i fakt, że przelecieli do tej pory najmniej kilometrów, ale również sama jakość gry. Ale Dania jest nieobliczalna, przeżyli na tym turnieju najwięcej wzlotów i upadków. Obstawiam 3:1 dla Brytyjczyków, ale strasznie chciałbym się mylić.