Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 kwietnia 2024 imieniny: Marzeny, Klaudiusza

Już niedługo

223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja image
223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, 03.05.2024, 09:45, Plac Potockiego
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Sam już nie wiem, co ja myślę...

Zbigniew Smółko   
poniedziałek, 28 czerwca 2021 06:00

somsiadPo pierwszym meczu Holendrów napisałem, że grają fajną piłkę i będzie mi smutno, jak odpadną w 1/8.

Ale wczoraj byłem pewien, że odprawią Czechów. Chyba tak naprawdę, to pomyliłem się głównie nie doceniając naszych południowych sąsiadów. Faktem jest, że kawał roboty zrobił dla nich obrońca przeciwnika, ale umieli wykorzystać swoją szansę. Mieli dobrze wymyślony ten mecz, zagrali do bólu rozsądnie i konsekwentnie, brawo.

XXX

Sam już nie wiem, co ja myślę: czy martwić się, że ci sympatyczni Czesi wpadli nie nie mniej fajną Danię, czy cieszyć się, że chociaż jedna z tych dwóch drużyn będzie w półfinale i będzie komu kibicować.

XXX

Ale tego, że mecz Włochy – Belgia to chciałbym zobaczyć, ale dopiero w finale, to jestem zupełnie pewien. Trudno. Obejrzę w piątek i to chyba z wypiekami na twarzy.

XXX

...W meczu Chorwacja – Hiszpania nie będzie niespodzianki, bo ten mecz nie ma faworyta. Sam już nie wiem, co ja myślę, ale coś mi mówi, że może zaprocentować cwaniactwo Chorwatów. Do tej pory narzekaliśmy, że to już starsi panowie, a to się w tym meczu może przydać. 1:0

Francja poradzi sobie gładko 3:0.

XXX

Awansowała do okręgówki Młodzieżówka, nie było niespodzianki na Warszawskiej. Serdeczne gratulacje. Ciekaw jestem, jak to się dalej potoczy. Jeszcze większą zagadką są dalsze losy Unii Żabików. Za tym klubem najlepszy sezon w pięćdziesięcioletniej historii, z bezpieczną przewagą wygrali ligę, imponując jesienią i wiosną. Decyzja o starcie w IV lidze jednak jeszcze nie zapadła: wymogi licencyjne, budżet, powiększenie kadry meczowej – w kilka dni trzeba przejrzeć silne i słabe strony, zidentyfikować szanse i zagrożenia. Sam już nie wiem, co ja myślę, ale decyzję podejmować będą ludzie rozsądni. Na razie chwila na zasłużone świętowanie.

 

 

Komentarze  

 
#1 Błądingepenga 2021-06-28 11:10
W wynikach typera zakradł się błąd w meczu Belgia vs Portugalia. Do przerwy 1:0 a wynik ostateczny 0:0. I pkt za wynik ostateczny nie są prawidłowo naliczane.
 
 
#2 MhmAdmin iledzisiaj.pl 2021-06-28 15:58
Rzeczywiście, był, ale już naprawione. Proszę sprawdzić, czy wszystko OK
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Wkrętarka i zakrętarka Milwaukee
środa, 17 kwietnia 2024
ubranka dla dziewczynki 9-10 lat
ubranka dla dziewczynki 9-10 lat
wtorek, 16 kwietnia 2024
noimage
Prace remontowo-budowlane w Niemczech
niedziela, 14 kwietnia 2024