Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 lipca 2024 imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk

GROT 11/2010 - XX LAT SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

Mariusz Szczygieł   
piątek, 10 września 2010 23:41

GROT 11/2010XX LAT SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO - to temat wiodący najnowszego numeru radzyńskiego magazynu.

20 lat minęło... Jedni są jeszcze zbyt młodzi by pamiętać przemiany ustrojowe w Polsce, inni pamiętają je doskonale. W tym numerze redaktorzy "GROTA" publikują wypowiedzi znanych mieszkańców Radzynia, którzy swoimi decyzjami budują, albo kiedyś budowali nasze miasto. 

Swoimi wspomnieniami z lat ubiegłych i spostrzeżeniami dotyczącymi dzisiejszych dni na łamach magazynu dzielą się z nami: Tadeusz Pietras, Witold Kowalczyk, Adam Adamski i Andrzej Kotyła.

W najnowszym "GROCIE" znajdziecie także relację z ostatniej sesji Rady Miasta, reportaż z Rockowego Pożegnania Wakacji, opowieść o Piekarskim i jego mękach, jubileusz Marka Leszczyńskiego i wiele, wiele innych....

Numer bardzo ciekawy - POLECAM.

 

Poniżej w wersji elektronicznej:

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.