Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 maja 2024 imieniny: Iwony, Emilii

bezMyślnik wychodzi do społeczności Radzynia

Marcin Zbigniew Blicharz   
poniedziałek, 08 października 2012 08:23

bezmyslnik20"bezMyślnik" to projekt młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim, który ciągle się rozwija.

Do tej pory "bezMyślnik" był kierowany głównie do uczniów szkoły, na której terenie był rozprowadzany. Po wakacjach gazetka otrzymała od Biblioteki Narodowej identyfikator ISSN i aktualnie funkcjonuje jako Gazeta Młodzieżowa "bezMyślnik" wydawana przez I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim.

Ambicje młodzieży ciągle rosną. Po dużych sukcesach w ogólnopolskich konkursach redakcja zamierza wyjść z czasopismem do społeczności Radzynia, ponieważ "bezMyślnik" to nie gazetka szkolna, która miałaby być kroniką wydarzeń szkolnych... "bezMyślnik" to opinie młodzieży na różne tematy, opisywanie rzeczywistości nas otaczającej z perspektywy młodych ludzi, wywiady, felietony, itd.

Przedstawiamy Wam najnowszą publikację, pierwszy po wakacjach numer. Przeczytacie tam m.in. artykuł Martyny Borowik "Zabawa dla dużych dzieci" opisujący młodzieńczą rzeczywistość, publikację Jana Wasaka "Na progu Tajemnicy Wszechświata", czyli relację z wyjazdu warsztatowego do Instytutu CERN w Genewie, felieton Iwony Mazgaj "Warszawo, walcz!" o patriotyzmie.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.