Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 lipca 2024 imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław

OPINIE 8/2010

Monika Dudzik   
poniedziałek, 25 października 2010 07:49
OPINIE 8/2010

Drodzy Czytelnicy!

Kolejny tydzień za nami. Polecamy Waszej uwadze przede wszystkim materiał dotyczący oszustw związanych z instalacją zestawów do odbioru Cyfry+. Sytuacja miała co prawda miejsce w Bełczącu, aczkolwiek ludzi wykorzystujących naiwność innych nigdzie nie brakuje.

Czeka nas długi weekend – dlatego też policja apeluje o zachowanie na drogach ostrożności oraz zdrowego rozsądku. My natomiast informujemy, że w związku z tym, iż następny poniedziałek jest dniem świątecznym „Opinie” ukażą się 2 listopada – we wtorek.

I jeszcze parę słów – całkowicie subiektywnych. Gazeta, jak wiadomo, rządzi się swoimi prawami i nie każdemu się musi podobać. Nie jest zresztą laurką, której podstawowym zadaniem jest podobać się. Jeżeli ktoś natomiast jest do laurek bardzo przywiązany i z pasją je kolekcjonuje, to może sam sobie je układać i nie ma problemu, jego wolny wybór. Poprzedni numer „Opinii” wzbudził sporo kontrowersji – było zarzucanie, wyrzucanie, obrzucanie, dorzucanie i jeszcze parę innych mocniejszych nieco form tegoż rzucania. Pragnę tylko przypomnieć, że istnieje coś takiego jak list do redakcji – każdy go może napisać, trzeba mieć tylko trochę odwagi.

 

Redaktor Naczelna

Monika Dudzik

 

Komentarze  

 
#1 zdziwiona?kk 2010-10-26 20:29
Czyżby ktoś tu poczuł po raz pierwszy na czym polega praca i funkcja redaktora naczelnego? To chyba jest odpowiedzialność za słowo pisane i drukowane... :-x
 
 
#2 OpinieM21 2010-10-26 23:06
Każdy dziennikarz doskonale wie o ciągłej odpowiedzialności. A pani redaktor naczelna ma spore doświadczenie w tej dziedzinie, więc domysły tego pokroju są zbędne. Zapewne chciała tylko by czytelnicy zrozumieli jak ciężka jest ta praca. Najczęściej wiąże się z krytyką, która może wpływać demotywująco a mimo to, każdy dziennikarz musi iść do przodu i podejmować kolejne wyzwania...

Więcej wyrozumiałości to tak niewiele kosztuje.... :-)

SERDECZNIE POZDRAWIAM :roll:
 
 
#3 a może...cogito 2010-10-27 00:08
by tak już coś o wyborach ???

np. między Księciem Witoldem Wielkim, a Zorro...
może o ul.Nowy Świat (dawna Lubelska), albo innych Wielkich Dokonaniach ???

my SZARAKI - czekamy :-)
 
 
#4 jest bomba!drawer 2010-10-27 00:15
Kośmider jakiś. Kto to jest?
 
 
#5 jwzbynieks 2010-10-27 12:23
oj Kuba, to pan Kośmider właśnie... Był ktoś o takim nazwisku u Barei w Zmiennikach chyba, taki strażak podobny do do Kazimierza Kaczora.. Dobrze kojarzę?
Ale tak przy okazji: patrząc na minimalne różnice w sondzie, czyżby w związku z akcją pana Kośmidra mielibyśmy mieć drugą turę?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.