Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 lipca 2024 imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław

OPINIE 7/2010 - Koniecznie przeczytaj!

Monika Dudzik   
niedziela, 17 października 2010 20:11

OPINIE 7/2010Drodzy Czytelnicy!

21 listopada coraz bliżej – stąd informacja na stronie 2 o planach w zakresie zorganizowania debaty kandydatów na burmistrza. Ponadto w dzisiejszym numerze znajdziecie również ciąg dalszy wypowiedzi radnych miejskich na temat mijającej kadencji i planów na następną.

Zachęcamy gorąco do lektury artykułu o kaplicy w Turowie. Kontrowersyjna jest także kwestia dotycząca publikacji „Dzieje Gminy Radzyń Podlaski” Leszka Zugaja. Autorowi zarzucono plagiat. Zamieszczamy też wywiad z prezesem „Spomleku” Edwardem Bajko, w którym odnosi się on do informacji, jakoby mleczarnia skupowała skażone mleko.

W nawiązaniu do wywiadu z Jerzym Rębkiem opublikowanym w piśmie „Radzyń” Adam Kowalczyk, radny miejski i kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim, przysłał do naszej redakcji list. Wywiad z posłem, do którego się on odnosi, zamieszczamy na str. 8.

Przypominamy też o naszym świątecznym konkursie, w którym nagrodą główną jest telewizor. Zbierajcie kupony i wygrywajcie!

 

Redaktor Naczelna

Monika Dudzik

 

Komentarze  

 
#1 samobójles 2010-10-18 22:35
List Adama Kowalczyka to majaczenie sfrustrowanego i pelnego nienawiści czlowieka.
Gdzie są argumenty
 
 
#2 feanonim 2010-10-18 23:54
Podejrzewam, że musiał się dostosować do poziomu adwersarza i w stylu, i w ilości prezentowanych argumentów, aby być zrozumiałym. Ja ten wywód zrozumiałem (widocznie nie odbiegam od poziomu adresata). chociaż z paroma faktami bym polemizował. Wprost przeciwne mam uczucia w stosunku do wywiadu z samym sobą prezentowane przez pana Rębka. Jako kandydat na fotel burmistrza, powinien prezentować więcej faktów umocowanych w realu, a mniej górnolotnych stwierdzeń i skojarzeń bez pokrycia. Takie sobie bicie piany, gdy chce się więcej, niż wiadomości pozwalają.
 
 
#3 superDragon 2010-10-19 10:02
Nie znam treści listu ale napewno nie napisał głupot włsciwie to wcale nie powinien pisac bo co by nie zrobił to i tak bedzie oplute jak i wyżej napisany komentarz.Widać ze samobój dobrze zna tego goscia jak wypisuje o nim takie słowa widocznie nie jest spontaniczny,sfrustowany i pełny nienawisci człowiek to samoboja pisze a jak sie mierzy po swoim łokciu tak sie pisze o sobie .
 
 
#4 smok13majster58 2010-10-19 16:53
Naczelna Monika Dudzik tak pani zależy by gazetę prezentować rozdawać za friko... będzię ok,,,,
 
 
#5 Do fe - fujTradycja 2010-10-19 20:31
"Wprost przeciwne mam uczucia w stosunku do wywiadu z samym sobą prezentowane przez pana Rębka." Nie chwytam... Twoje myśli chyba wyprzedzają możliwości ich zwerbalizowania. Raczej nie odbiegasz od poziomu nadawcy :oops: Skojarzenia bez pokrycia? Nowomowa czy brak podstaw frazeologii? Wiadomości pozwalają? Niby to po polsku ale na poziomie wiejskiego głupka z krasomówczym zacięciem... Zainwestuj w słowniki! Ale przesrane jak Word nie poprawia :P
 
 
#6 do Tradycji - Barei?anonim 2010-10-19 21:58
Zakałapućkałaś się Tradycjo - rzecz normalna gdy chce się aby wyglądać na bardziej uczonego niż zdrowie pozwala - ot taki sobie z Ciebie zajruncyn.
 
 
#7 Do Dragona 12les 2010-10-20 12:51
Załuje,ze nie zrozumiałeś treści mojej wypowiedzi,samobój oznacza że ten list przyniesie mu więcej szkody niż pożytku. Myślałem, że wiesz co w piłkarskim języku oznacza samobój.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.