Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 września 2025 imieniny: Bernarda, Cypriana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Krok za krokiem. Krok 3

Mariusz Szczygieł   
sobota, 12 czerwca 2021 07:00

SMART STOPPrzed przejściami dla pieszych na skrzyżowaniu Partyzantów z Międzyrzecką pojawiły się namalowane na chodniku piktogramy z napisem SMART STOP.

Kto je namalował? W innych miastach (Zamość, Radom, Świdnik) była to wspólna akcja Policji i samorządów. U nas jest podobnie. Z inicjatywy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego, w porozumieniu z radzyńską Policją, chodniki pomalowali pracownicy Urzędu Miasta.

Akcja słuszna, bo to miejsce bardzo uczęszczane przez młodzież, samochodów tam bez liku - tych jadących Międzyrzecką i tych spieszących do liceum.


Mają być też w innych miejscach naszego miasteczka. Ja widziałem je tylko na tym skrzyżowaniu, bo akurat tamtędy szedłem. A wy? Widzieliście je gdzieś jeszcze?

A jak się wczoraj chodziło? W półtorej godziny pokonałem 8 km, co przełożyło się 11 170 kroków.

A tak to wygląda po obu stronach skrzyżowania

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Fotel rozkładany
wtorek, 09 września 2025
noimage
Śliwki
czwartek, 04 września 2025
Sprzedam  BMW F11. Diesel. AUTOMAT
Sprzedam BMW F11. Diesel. AUTOMAT
czwartek, 11 września 2025