Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 kwietnia 2024 imieniny: Alicji, Bogusławy | 2011 - zmarł Czesław Kołbuś, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

ŻÓŁTA NALEPKA ILEDZISIAJ.PL

Mariusz Szczygieł   
niedziela, 07 grudnia 2008 02:42

idlogo{xtypo_dropcap}Tak{/xtypo_dropcap} sobie myślę, że zbyt duża wolność może przyprawić czasem o wodę sodową uderzającą do głowy... Czemu to piszę?

 

Otóż... natknąłem się w naszym serwisie na komentarz niezadowolonego czytelnika. Zarzuca on nam bezsensowność wożenia nalepek z logo strony na samochodach, brak nowości na stronie oraz to, że nie jesteśmy radzyńską stroną. Pisze również o usunięciu skrótu do naszej strony z ulubionych... No cóż...

Nie będziemy płakać z tego powodu

- jest nam bardzo miło, kiedy ktoś odwiedza naszą stronę, jeszcze milej, kiedy do nas powraca, ale nikogo przecież nie zmuszamy do wchodzenia na iledzisiaj.pl. To wolny i świadomy wybór każdego internauty.

 

Czy wożenie nalepek iledzisiaj.pl jest bezsensowne? A czy również bezsensowne jest wożenie kartki z napisem: SPRZEDAM w oknie samochodu? Czy bez sensu jest oklejanie samochodu reklamą napoju, przyprawy do zup, proszku do prania? Każdy chce przez to coś pokazać - skoro wozi taką informację, to nie wstydzi się tego co reklamuje - pokazuje innym, że to co prezentuje jest warte zastanowienia. Nalepka iledzisiaj.pl jest jednak czymś innym - nikt nie zmusza do przyklejenia jej na szybie swojego samochodu - jeśli ktoś to robi to jedynie ze swojej dobrej woli. Żółta nalepka z logo naszego serwisu to również pewność, że na naszej stronie chamstwo nie będzie tolerowane, żółta nalepka to wiara w ludzi i to małe miasteczko, to promocja rzeczy niebanalnych, ludzi niezwykłych, chociaż znajomych - to promocja naszego innego serwisu.

 

Przez ostatni miesiąc nasz serwis nie był rozwijany - tak myślą Ci, którzy rzadko nas odwiedzają. Pisaliśmy o tym, przepraszając jednocześnie, że w tle powstaje nowa wersja naszej strony, prosiliśmy o cierpliwość. Tym wszystkim, którzy to zrozumieli z całego serca dziękujemy. Tym, którym informacja ta umknęła, piszemy o tym dzisiaj jeszcze raz.

 

Czy jesteśmy z Radzynia? Tak. Jesteśmy. Chociaż czasem mieszkamy lub pracujemy w innych miastach. Czy iledzisiaj.pl - nazwa naszego serwisu zobowiązuje do tego, żeby pisać o Radzyniu? NIE. Równie dobrze możemy pisać o spożyciu alkoholu w Dniepropietrowsku... To tylko i wyłącznie nasz wybór, że piszemy o naszym mieście.

 

Kończąc... tworzymy serwis o naszym mieście, charytatywnie - bez wsparcia finansowego i przez 9 miesięcy jednoosobowo. Jako pierwsi w Radzyniu rozdawaliśmy nagrody za przysłanie do nas maila - pokażcie inną taką stronę w naszym mieście (i okolicy). Jesteśmy niezależni - nie sprzedaliśmy się polityce. Jako pierwsi w Radzyniu promowaliśmy w rzeczywistości wirtualną rzecz (plakaty i nalepki) - czy ktoś to jeszcze zrobił?. Pokazaliśmy niedowiarkom, że nawet w Radzyniu można jeszcze coś zrobić - ponad 30 000 odsłon w 9 miesięcy o czymś przecież świadczy...

 

Pisząc ten tekst chcę podkreślić, że NIE BOIMY SIĘ krytyki. Krytyka pomaga bowiem tworzyć coraz lepsze rozwiązania. Większość mieszkańców naszego miasta mówi o stagnacji, niewielu jednak potrafi odważyć się i zrobić coś poza krytykowaniem, aby zmienić ten stan. NIE POZWOLIMY na obrażanie ludzi, którzy przyczyniają się do rozwoju Radzynia poprzez rozwój naszego serwisu, identyfikują się z nim przyklejąjąc naszą nalepkę na swoim samochodzie, czy wypowiadają się na łamach naszej strony.

 

Wszystkich, którzy tego nie rozumieją odsyłamy na inne strony lub do lokalnej prasy - być może tam znajdą coś dla siebie.

 

 

Komentarze  

 
#1 :)ola 2008-12-07 13:08
w moich ulubionych strona jak najbardziej ma swoje zasłużone miejsce i codziennie z poranną kawą zaglądam co nowego słychać w naszym mieście :-) zyczę dużo wytwałości i pomysłów,pozdrawiam
 
 
#2 pomyłkapomyłka 2008-12-07 14:06
Otuż to ja napisałem komentarz odnośnie aktualizacji strony itp nie patrząc, co jest w niej zawarte, i tu się pomyliłem! Po wysłaniu tego zauważyłem, że jest zupełnie co innego jak zawsze, faktycznie strona stała w miejscu przez dłuższy czas ale widzę teraz spore postępy. ZA WCZORAJSZY WPIS ZWRACAM HONOR I Z GÓRY PRZEPRASZAM.
 
 
#3 spokokamil0 2008-12-07 20:20
bardzo spoko stronka :D życze powodzenia. czy bede jakies galerie???
 
 
#4 Warto wspierać tych, którym dobro miasta leży na sAdam 2008-12-07 22:07
Witam,
nie rozumiem jaki problem dla mieszkańców Radzynia stanowi propagowanie serwisu Iledziaj.pl. To indywidualna sprawa czy utożsamiam się ze swoim miastem czy też nie. Jeśli chcę wyrazić swoją solidarność z dobrą inicjatywą iledzisiaj.pl to mam to tego prawo. I każdy człowiek zdrowo myślący przyzna mi rację.Jeśli komuś przeszkadza taka strona zawsze ma wybór - może na nią nie zaglądać. Zachęcam by przed wpisaniem jakiegokolwiek zdania 2 razy się zastanowić. Czasem warto.
Pozdrawiam, Adam
 
 
#5 kanonik 2008-12-08 10:17
już jakiś czas mam na samochodzie (i nie tylko) żółtą naklejkę iledzisiaj.pl i dopóki strona będzie istniała naklejka również będzie, popieram to co robi M.S., utożsamiam się ze stroną i życzę powodzenia!!! :D
 
 
#6 kamil 2008-12-08 17:52
skąd wziąść taką naklejkę na auto???
 
 
#7 ???anna23 2008-12-08 19:30
czemu nie pojawila sie dzis inf o wmurowaniu kamienia węgielnego pod nowy sąd???
 
 
#8 : 2008-12-09 00:19
Ja tez mam taka naklejke :-)
 
 
#9 Biedronka, sąd itp...ms 2008-12-11 23:02
... na pewno jeszcze kilka tygodni potrwa, zanim strona zacznie właściewie funkcjonować, a co najważniejsze powtanie jakaś wizja, w jaki sposób ma funkcjonować serwis. Nie jest to wbrew pozorom proste, ponieważ po przesiadce z poprzedniej strony na CMS jest o wiele więcej możliwości, ale również więcej problemów... zapraszam do wpisywania pytań, pomysłów itp. dotyczących strony w komentarzach tego artykułu
 
 
#10 Guest 2008-12-11 23:19
tam cos bylo napisane ze: czy chcemy powielac na iledzisiaj.pl te same inf co na innych stronkach radzynskich.....ja mysle ze jak chceecie byc dobra stronka to musicie miec pierwsi te informacje....a z 2str nie robmy wiochy....nie ma co wypisywac o tym Topazie.....;/ wystarczy wspomniec ze otwieraja tego i tego o tej i o tej....proste...fajnie by bylo gdyby codziennie byla jaks fajna informacja...niech cos sie dzieje...:-)pzdr
 
 
#11 ms 2008-12-12 00:04
"a z 2str nie robmy wiochy....nie ma co
wypisywac o tym Topazie.....;/ wystarczy wspomniec ze otwieraja tego i tego o
tej i o tej....proste..." - popieram w całej rozciągłości :-) o to mi własnie chodziło - bądźmy inni od reszty, czy iledzisiaj to musi być szablonowa strona? sam adres jest już przecież nieszablonowy... moja wizja tej strony jest taka: piszmy tu wszyscy, choć to nie forum (ale są inne możliwości), bez powielania wiadomości, bo zginiemy w tłumie, piszmy o wszystkim co nas interesuje, każdy przecież ma jakieś hobby - bo Radzyń nie jest tylko czarny albo biały - pokażmy to ludziom, a im nas więcej, tym lepiej, tym łatwiej, tym więcej informacji
 
 
#12 pomyłkapomyłka 2008-12-30 12:54
jednak się nie pomyliłem
 
 
#13 ???ms 2008-12-30 13:08
na szczęście to tylko subiektywna opinia...
 
 
#14 pytanie...obywatel 2009-09-11 23:27
a dlaczego "ile dzisiaj?", a nie np. "młody radzyniak"???
 
 
#15 iledzisiajms 2009-09-11 23:34
dlatego, że zaczęło się od cen paliw, które bardzo często się zmieniają i często nie wiadomo ile dzisiaj kosztuje litr benzyny, on, czy gazu... a znacznie szersza odpowiedź na to pytanie znajduje się w artykule "Dlaczego iledzisiaj?"
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
LEXUS IS 220D
piątek, 05 kwietnia 2024
Kultywator z waÅkiem
Kultywator z wałkiem
piątek, 05 kwietnia 2024
SPRZEDAM MIESZKANIE
SPRZEDAM MIESZKANIE
czwartek, 11 kwietnia 2024