Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 lipca 2024 imieniny: Maria, Stefan, Eustachy

Drugi półfinał

Zbigniew Smółko   
czwartek, 28 czerwca 2012 09:08

Mesut Yodzil :)Dziwny sport ta piłka. Niby chodzi o strzelanie goli, ale wczorajsze 0-0 nikogo – może poza fanami Portugalii i fankami Krystyny - chyba nie rozczarowało.

W karnych potwierdziło się, że najgorzej zawsze wykonują je ci, którzy wcześniej świetnie grali w meczu. Dzisiaj Włochy grają z Niemcami. W tym miejscu się do czegoś Państwu przyznam. Najczęściej nie kibicuję drużynom a poszczególnym piłkarzom. Chodzę „na Plichę", „na Stężiego", „na Ziębę" a nie na Orlęta albo Tornado. Dzisiaj czekam na Pirlo. Co ten facet wyrabia... Będę ściskał kciuki za Włochów, bo to oznaczać będzie dla mnie przede wszystkim możliwość oglądania jeszcze jednego meczu z TAAAKIM rozgrywającym.

W loży typerów dzisiaj pan Jerzy Wołodko, wiceprezes zarządu Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim. Nie trzeba Państwu tego przypominać, że właśnie Bank Spółdzielczy jest sponsorem naszej zabawy w typera oraz stałym przyjacielem naszego portalu. Na jego hojność i życzliwość zawsze mogą liczyć radzyńscy sportowcy, z tenisistami stołowymi na czele. Świetna współpraca z Bankiem i życzliwość Prezesów zaowocowała grą w pingpongowej ekstraklasie i świetną promocją całej naszej społeczności. Dlatego przy tej okazji: Panowie Prezesi, Zacna Załogo, Szanowni Spółdzielcy: CZAPKA Z GŁOWY.

Tako rzecze Jerzy Wołodko:

Jerzy WołodkoCzy mecz wygrają Niemcy, czy Włosi? Dlaczego?

Mecz powinni wygrać Włosi. Zawsze dobrze radzili sobie z Niemcami w meczach o stawkę. Są podbudowani dotychczasowymi dobrymi występami - a niewielu na nich stawiało. Jeżeli nie dadzą sobie strzelić bramki w pierwszych 30 minutach, to wygrają. Stawiam 1:0 dla Włochów.

Trzy szybkie do bankiera:

Bank jest sprawdzonym przyjacielem sportowców. Czy to kwestia sympatii prezesa sportowca czy rachunku?

Radzyński sport wspieramy od dawna w ramach swoich możliwości. Nie traktujemy tego w kategoriach biznesowych, gdyż w warunkach naszego miasta było by to z góry skazane na niepowodzenie. Jeżeli sponsoring sportowy wpływa na dobry wizerunek Banku w społeczności lokalnej, to już należy potraktować to jako sukces.

Więcej satysfakcji daje Panu wielki sport w telewizji czy kibicowanie radzyńskim sportowcom?

Poziom adrenaliny podczas kibicowania radzyńskim sportowcom mogę porównać jedynie z "telewizyjnymi" zawodami rangi mistrzowskiej z udziałem reprezentantów Polski w piłce nożnej (chociaż w tej dyscyplinie już coraz mniej) oraz siatkówce i na żużlu.

Najważniejsze sportowe przeżycie to....

Mam już swoje lata, a więc pewnie już nie doczekam większych emocji, jak podczas Mistrzostw Świata w piłce kopanej w 1974 r w RFN.

Ponadto:

Kotka Regina: Włosi. Ale chyba dopiero karnymi...

Mariusz Szczygieł: Niemcy, Niemcy, oczywiście Niemcy. 2:0

Zbyszek Smółko: Włosi. W dogrywce.

UWAGA! ATTENTION! WNIMANJE! LADIES AND GENTLEMEN! MESSIEURS ET MESSDAMES! LUDZI, SŁUCHAJTA:

Ponieważ w szczycie tabeli zrobił się nam spory tłok, a główne nagrody są tylko cztery i nie chcielibyśmy losować, wprowadzamy pewne uzupełnienie – doprecyzowanie regulaminu: w razie równej ilości punktów w rankingu ogólnym decydują kolejno: a) lepszy wynik w meczu finałowym b) lepszy wynik w meczu półfinałowym Niemcy - Włochy, c) losowanie

 

Komentarze  

 
#1 RE: Drugi półfinałniuniek 2012-06-28 11:57
Ciekawe kto ,dlaczego i na czyje polecenie usunął poprzedni artykuł o Euro 2012 mówiący o tym jak to "najbardziej rozpoznawalny mieszkaniec Radzynia" typuje wynik meczu Hiszpania - Portugalia.
Czy artykuł usunięto ze względu na nietrafne typowanie wyniku Jana Gila,czy ze względu na mój i innych komentarze.Jestem przekonany,że chodzi o to drugie.Przecież regulamin komentowania nie został naruszony.Białoruś !!!!
 
 
#2 A czy Ty...Admin iledzisiaj.pl 2012-06-28 12:22
Wiele epitetów przychodziło mi do głowy po przeczytaniu Twojego komentarza, ale powiem tylko tyle... kliknij w link EURO 2012 w menu głównym strony, znajdź jeden artykuł niżej, przeczytaj, popatrz na komentarze, wróć tutaj i przeproś za Białoruś i całą resztę...
 
 
#3 Panowie i PanieAdmin iledzisiaj.pl 2012-06-28 22:48
Takiej rozsypki Niemców nie widziałem już dawno. Rację miał nasz dzisiejszy gość, rację miała kotka Regina i Zbyszek Smółko. Rację miał także nasz dzisiejszy zwycięzca ToTiTu, który wskazał Włochów. Oprócz niego zrobiło to także 7 innych typerów - reszta wierzyła jednak w wygraną Niemiec. Przed nami finał. Hiszpania - Włochy. Przed nami także niespodzianka, ale o tym już wkrótce.
 
 
#4 Mina Mario po golu bezcenna... :)foxx 2012-06-29 07:07
Mario udowodnił, że może nie umie zbyt szybko liczyć (chyba że na siebie :), zdarza mu się podpalić dom, że nie radzi sobie ze świątecznymi ciasteczkami ale czy o to chodzi w piłce nożnej ??? Widocznie Mario sobie uzmysłowił po długich przemyśleniach, że to jednak może być ważny mecz... :). Mario = super pozytyw :)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.