Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 kwietnia 2024 imieniny: Alicji, Bogusławy | 2011 - zmarł Czesław Kołbuś, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2

I oto nastał dzień siódmy

Zbigniew Smółko   
czwartek, 14 czerwca 2012 09:54

Czy Irlandia pogoni Hiszpanów?Czy ktoś z Państwa widział na tej imprezie słaby mecz? Co dzień to ciekawiej! Dzisiaj mistrzowie świata spróbują zaprzeczyć plotkom o kryzysie formy.

Irlandczycy na pewno postawią się im twardo, ale czy wielka ambicja wystarczy? Z pewnością równie ciekawy będzie pojedynek kibiców na trybunach, bo goście z Zielonej Wyspy są chyba najbarwniejszą ekipą na imprezie, kibice z Iberii zaś praktycznie im nie ustępują. Zarówno Włosi jak i Chorwaci mile zaskoczyli w pierwszych meczach i dzisiaj z pewnością zechcą potwierdzić awansowe aspiracje. Będzie się działo!

Gościem naszego typera jest dzisiaj Wojtek  Gil. Jest ci on filarem rozmaitych muzycznych przedsięwzięć, spośród których największą trwałością wydają się wykazywać szantowo – folkowe Hiszpańskie Dziewczyny. Mecz Furia Roja z Irlandczykami typować więc mógł tylko Molas. Wprawdzie zdecydowanie częściej niż w gałę gra na gitarze, ale – jak przekonaliśmy się  ostatnio na meczu z okazji 50-lecia ROKiR – i z futbolówką radzi sobie chwacko.

Tako rzecze Molas

... a ja lecę...Hiszpania - Irlandia  3 : 1 - a jak  hiszpańskim dziewczynom przestanie przeszkadzać murawa to może być i więcej, będę kibicował Irlandii, bo są słabsi.

Włochy – Chorwacja 2 : 2  - na tyle im starczy chytrych sztuczek i południowa krew zacznie się gotować, w drugiej połowie posypią się kartki.

Trzy szybkie do gitarzysty

Kto ma fajniej? Gwiazdy rocka czy footballu?

 W Polsce „gwiazdy” futbolu mają fajniej, przy małym wysiłku duży zysk i przy każdej okazji mają świetną promocję w mediach a efekty widać choćby w Lidze Mistrzów czy na Euro. Gdyby polscy muzycy grali na takim poziomie nikt by nie słuchał naszej muzyki, chyba że dla jaj;)

Czy jest muzyka, który kojarzy Ci  się szczególnie z piłką albo jakiś mecz, który zapamiętałeś z racji na muzykę?

Od zawsze kibicowałem i będę kibicował Brazylii, poza Polską oczywiście, uważam, że grają najpiękniejszy futbol na świecie. Czasami skuteczności brak, ale nie zawsze można mieć wszystko. Tu skojarzenia z muzyką nasuwają się same – samba. Jak ją słyszę to widzę trybuny pełne ludzi, jedną wielką imprezę i piłkę nożną na najwyższym poziomie.

Poza polskim oczywiście, który hymn państwowy robi na Tobie największe wrażenie?

Mnie w muzyce interesują emocje ,obrazy malowane dźwiękiem, jakieś opowieści.  Najwięcej, według mnie, jest ich w hymnie rosyjskim. Wystarczy zamknąć oczy podczas hymnu i dzieją się różne historie, nawet można wygrać z nimi mecz;) 

Pozdrawiam-Molas.

Kotka Regina: Zwycięstwa Chorwatów i Hiszpanii.

Zbyszek Smółko – wbrew rozumowi Irlandia i remis.

 

Komentarze  

 
#1 NagrodaAdmin iledzisiaj.pl 2012-06-14 22:49
- Hiszpania uderzyła w stół - skomentował wynik dzisiejszego spotkania Dariusz Szpakowski. 4:0 to piękny wynik. Smutni byli Irlandczycy, ale słyszeliście ich śpiew na koniec? Nie było słychać radości Hiszpanów - był tylko śpiew Irlandii...
Dzisiaj zwycięża foxx, zdobywając komplet punktów. Gratulacje! Nie obyło się bez losowania, ponieważ dziesiątkę trafili także: rafik242 i marti2104 - mieli jednak mniej szczęścia. W dzisiejszej zabawie wzięło udział 207 typerów.
Nagrodę dnia ufundował Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim.
 
 
#2 Superfoxx 2012-06-15 10:30
Heh super!!! Moje 2 typowanie :)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.