Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 5 grudnia 2021 imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Kroplówka witaminowa – innowacja w suplementacji w zasięgu Twoich rąk

Artykuł partnera   
środa, 18 sierpnia 2021 09:00

Kroplówka witaminowaSłyszałeś, że suplementacja stanowi ważny element profilaktyki zdrowotnej, jednak nie odczuwasz żadnych efektów po przyjmowaniu doustnych suplementów? Być może zainteresuje Cię alternatywa, która opisywana jest jako skuteczniejsza i szybsza niż preparaty doustne. Mowa oczywiście o kroplówkach witaminowych, których popularność drastycznie wzrosła w ciągu kilku ostatnich lat. Czy rzeczywiście ich skuteczność jest tak duża? Jak skorzystać z kroplówek witaminowych w Warszawie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule!

Dlaczego kroplówki witaminowe są lepsze od suplementów doustnych?

Kroplówki witaminowe od suplementów doustnych różni przede wszystkim droga podania. Witaminy i minerały w kroplówkach podawane są bezpośrednio do krwiobiegu. Sprawia to, że omijają one ograniczenia wynikające z funkcjonowania przewodu pokarmowego, a ich biodostępność jest niemal całkowita. Dzięki temu, podane substancje odżywcze docierają do wszystkich tkanek w ciągu zaledwie kilku minut, a podana porcja jest w całości wykorzystywana przez organizm.

Warto również wspomnieć o jakości preparatów. Obecnie na rynku można znaleźć dziesiątki suplementów doustnych, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Z uwagi na bardzo słabą kontrolę preparatów doustnych, często zawierają one zanieczyszczenia i dodatkowe substancje, które mogą negatywnie oddziaływać na zdrowie. Jak jest w przypadku kroplówek witaminowych? Ich skład podlega ciągłej kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego, co daje gwarancje, że preparaty są najwyższej jakości.

Dla kogo dedykowane są kroplówki witaminowe?

Z kroplówek witaminowych może skorzystać niemal każdy! Przed zabiegiem wymagany jest jednak krótki wywiad lekarski, który ma na celu wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz interakcje z przyjmowanymi przez pacjenta lekarstwami. Z obserwacji wynika, że szczególne korzyści z kroplówek witaminowych osiągają osoby:

  • niedożywione lub stosujące restrykcyjne diety;

  • zmagające się z chorobami przewodu pokarmowego upośledzającymi wchłanianie;

  • uprawiające zawodowo sport;

  • wykonujące ciężką pracę fizyczną;

  • dotknięte przewlekłymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, głównie wymiotami i biegunkami;

  • dochodzące do zdrowia po ciężkiej chorobie;

  • nadużywające alkoholu i innych używek.

Kroplówka witaminowa

Czy kroplówki witaminowe są bezpieczne?

Kroplówki witaminowe są w pełni bezpieczne i bezbolesne, ale jedynie w przypadku, gdy są wykonywane przez doświadczony personel medyczny. Wykonanie wlewu wymaga wcześniejszego założenia wkłucia dożylnego. Jego to procedura prosta, choć przebiega z przerwaniem ciągłości naskórka, co może stanowić potencjalne wrota dla groźnych drobnoustrojów. Wybierając firmę, w której wlewy witaminowe wykonuje lekarz bądź ratownik medyczny, zyskujesz gwarancję, że wszystkie procedury wykonane będą z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa.

Kroplówki witaminowe w Warszawie? Tylko u KacDoktora!

Szukasz sprawdzonego miejsca, w którym o Twoją suplementację zadbają doświadczeni specjaliści? KacDoktor wykonuje kroplówki witaminowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Z jego usług możesz skorzystać w nowoczesnym gabinecie, ale nie tylko! Dla osób, które nie mają czasu lub siły na wycieczki przez miasto, proponujemy usługę z dojazdem do domu. Wystarczy, że skontaktujesz się z firmą telefonicznie lub za pośrednictwem formularza internetowego, a specjalista od suplementacji dojedzie pod wskazany przez Ciebie adres już w 45 minut. Warto również wspomnieć, że wszystkie usługi KacDoktora dostępne są całodobowo, w każdy dzień tygodnia.

Skorzystaj z kroplówek witaminowych i popraw swoje samopoczucie już w godzinę!