Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 lutego 2020 imieniny: Cezarego, Wiktora
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Pokaż się swoim klientom. Pomożemy Ci!

REKLAMA   
wtorek, 29 sierpnia 2017 06:00

Flow MediaInternet to morze możliwości. Jesteśmy po to, by pływanie po nim było dla Ciebie i Twojej firmy efektywne i wygodne. Zacznijmy od początku.

Nazywamy się Flow Media. Jesteśmy firmą zajmującą się: reklamą, kreowaniem wizerunku w social media, fotografią, realizacją filmów wideo, redagowaniem tekstów reklamowych, reportaży, realizacją profesjonalnych ujęć podniebnych, najazdów za pomocą drona, tworzeniem stron internetowych i grafik oraz wiele innych. Wszystko się zmienia – internet również. Cały czas bierzemy udział w różnego rodzaju seminariach, szkoleniach i kursach by być na bieżąco z innowacjami jakie nieustannie pojawiają się w sieci. Bierzemy przykład od najlepszych. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy:

fanpage

Prowadzenie fanpage na Facebooku:

W dzisiejszych czasach fanpage na Facebooku to twarz Twojej firmy oraz dobra reklama działalności.

Uwielbiamy rozmawiać i docierać do szerokiego grona odbiorców. Jesteśmy przekonani, że uda nam się zrobić idealną kampanię reklamową, dzięki której sprzedaż Twoich usług lub produktów znacznie wzrośnie.

fotografia

 

Fotografia:

Od ponad 4 lat fotografujemy różne wydarzenia – koncerty, spotkania, debaty, imprezy plenerowe, wydarzenia okolicznościowe i kościelne.

Fotografia jest jedną z naszych głównych pasji, dlatego robimy zdjęcia profesjonalnymi aparatami pełnoklatkowymi. Flow Media daje pewność, że zadanie zostało powierzone w dobre ręce. Warto również wspomnieć, że uczestniczymy w różnych konkursach fotograficznych, a także posiadamy uprawnienia do fotografowania w czasie obrzędów kościelnych.

wideo

 

Nagrywanie wideo:

Nagrywanie różnego rodzaju materiałów wideo ma w sobie ponadczasowość.

Postęp technologiczny pozwolił użytkownikom zrzucić z ramion 10-kilogramowe kamery, a zastąpił je małymi, sportowymi. Dlatego podczas koncertu rockowego warto zaczepić jedną do statywu mikrofonowego, a drugą do gitary. Zobaczcie nasze produkcje i zróbmy to razem. Kliknij w poniższy obrazek, by przejść do naszego kanału na youtube.com:

Kliknij tu!

 

drony

 

Quadrocoptery (Drony):

Z lotu ptaka możemy dostrzec prawdziwe piękno architektury, krajobrazów czy imprez masowych. To wszystko jest teraz w zasięgu Twojej ręki dzięki naszym dronom fotograficznym.

Takie właśnie emocje oddajemy naszym klientom po skończonej pracy. Obraz 4K, najnowsza wersja DJI Phantom 4 i to wszystko po to, by materiał, który realizujemy był bezkonkurencyjny. Lecimy?

 

grafika

 

Grafika komputerowa:

Ulotka, plakat, baner – wszystko zaczyna się w wyobraźni.

My tylko nadajemy temu realny kształt. Bez ciekawego plakatu trudno będzie zrobić duże wydarzenie, a bez ulotki zachęcić do swoich usług. Jeśli jednak pozostaniemy w sferze internetowej warto stworzyć ciekawy baner, by potencjalni klienci znaleźli Twój biznes.

www

 

Strony internetowe:

Obok profilu na portalu społecznościowym wirtualną furtką do Twojej działalności jest witryna internetowa.

Jest to wirtualna wizytówka, która powinna być elastyczna, czytelna i atrakcyjna. Stale obserwujemy trendy, jakie pojawiają się w sieci, więc wykonany przez nas portal będzie elastyczny i nowoczesny. Standardem w ich tworzeniu jest responsywność. Pozwala to wygodnie przeglądać Twoją stronę na małych urządzeniach mobilnych takich jak tablet czy telefon komórkowy.

marketing

 

Dobry marketing:

Otworzyłeś firmę, założyłeś konto stronę swojej działalności na Facebooku, a klientów nadal jak na lekarstwo? Pomożemy Ci!

Nie każda działalność potrzebuje konta na Instagramie. Tak samo jak nie każda firma powinna inwestować w reklamy w lokalnych gazetach. Po analityce grupy odbiorców Twoich produktów i usług powiemy Ci, w którą stronę warto pójść, by środki zainwestowane w reklamę były opłacalne.

 

 

Flow Media

 

KONTAKT:

Flow Media

tele: 798-707-831

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

www: www.flowmedia.com.pl 

fb: https://www.facebook.com/flowmediapolska

Zapraszamy!

170703-flow-01170703-flow-02170703-flow-03170703-flow-04170703-flow-05170703-flow-06170703-flow-07170703-flow-08170703-flow-09170703-flow-10170703-flow-11170703-flow-12