Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 stycznia 2020 imieniny: Walery, Radomir, Karol
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Zadbaj o swój wzrok – z Okularium to rzeczywiście nic nie kosztuje!

REKLAMA   
poniedziałek, 03 lipca 2017 06:00

Okularium zaprasza8 lipca salon optyczny Okularium, działający już od wielu lat w naszym mieście, zaprasza do dużego czerwonego namiotu na bezpłatne badanie wzroku.

Namiot znajdziecie w godzinach 9:00-15:00 na parkingu przy Parafii pw. Świętej Trójcy w Radzyniu Podlaskim. Ostatnie takie wydarzenie salonu, które odbyło się 21 czerwca, cieszyło się wielkim zainteresowaniem mieszkańców. Pracownicy salonu postanowili jeszcze raz zaprosić wszystkich, aby całkowicie za darmo sprawdzili swój wzrok i otrzymali fachową poradę z zakresu profilaktyki wad wzroku.

Każda osoba, która skorzysta z badania w namiocie, otrzyma zaproszenia na kompleksowe badanie wzroku w warunkach gabinetowych i kupony rabatowe o wartości 100 i 200 zł na zakup okularów.

Badanie kompleksowe, w gabinecie optometrycznym w salonie Okularium przy ul. Ostrowieckiej 3, można będzie wykonać nawet tego samego dnia lub umówić się na przyszły termin. Badanie w gabinecie będzie przeprowadzone przez specjalistę korekcji wad wzroku – optometrystę i obejmie określenie aktualnej ostrości wzroku oraz wymaganej korekcji okularowej. Po takim badaniu będzie można wykorzystać specjalne rabaty na zakup okularów, które znajdują się na odwrocie zaproszenia – przypominamy, że mają one wartość 100 i 200 zł!

W fachowym doborze opraw pomogą Wam doradcy klienta. Salon Okularium zapewnia wybór wielu marek opraw okularowych – od atrakcyjnych cenowo opraw Nature, przez sztandarowy już produkt sieci salonów Okularium – oprawy Oxys, po światowych liderów rynku okularowego, czyli oprawy RayBan i Vogue. Przekonaliśmy się, że w Okularium znajdziemy kolekcję zawsze dopasowaną do aktualnych trendów.

W salonie rozpoczyna się także letnia wyprzedaż opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Od pracowników salonu dowiedzieliśmy się, że w ofercie specjalnej klienci znajdą modele przecenione o 30, 50 i nawet 70%! Jeśli akurat nie potrzebujesz okularów korekcyjnych, i tak koniecznie odwiedź salon Okularium i zapewnij swoim oczom niezbędną ochronę przeciwsłoneczną - wybierz dla siebie najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne w atrakcyjnej cenie.

Wyprzedaż

Bezpłatne badanie wzroku, kupony rabatowe, fachowe doradztwo w zakresie profilaktyki wad wzroku – to wszystko znajdziecie 8 lipca na parkingu przy Parafii pw. Świętej Trójcy. Bądźcie tam razem z nami i nie przegapcie okazji, aby zadbać o swój wzrok razem z Okularium!

Odwiedźcie salon Okularium i zapoznajcie z najnowszą ofertą!

Serdecznie zapraszamy!

Okularium

ul. Ostrowiecka 3

21-300 Radzyń Podlaski

Tel. 83 352 02 81