Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 listopada 2017 imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

„Lepiej i łatwiej się uczę, bo szybko czytam”- Zapisy na kurs!

REKLAMA   
środa, 01 marca 2017 08:00

KsiążkaW Radzyniu rozpoczyna się kilkumiesięczny kurs, podczas którego dzieci uczą się: jak czytać szybciej (i z większym zrozumieniem) oraz zapamiętywać informacje i twórczo myśleć.

Trwa nabór do grupy młodszej (kl. 2-3) oraz starszej (kl. 4-6). W grupie starszej pozostały już tylko 2 wolne miejsca.

Na zajęcia przyjmowane są zarówno dzieci, które chcą uczyć się jeszcze lepiej, jak i te, którym obecnie nauka sprawia trudności. W przypadku dzieci młodszych jedynym warunkiem jest znajomość liter i umiejętność czytania w stopniu podstawowym (tzn. dziecko nie powinno już sylabizować). Podczas kursu dzieci rozwijają się zarówno poznawczo, jak emocjonalnie oraz społecznie. Kurs organizuje Pracownia Magia Edukacji korzystając z licencji Edu Szkoły Szybkiego Czytania i Technik Pamięciowych.

Zbieramy również chętnych uczniów do pilotażowej grupy „gimnazjum-liceum”. Jeśli młodzi ludzie poszukują rozwiązań dzięki którym egzaminy będą ich mniej stresowały a czas na naukę zredukowany, to taki kurs jest dla nich świetnym rozwiązaniem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.magiaedukacji.pl. Zapisów można również dokonać telefonicznie – 881 502 658 lub mailowo (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!