Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 września 2023 imieniny: Marka, Wacława | 1978 - ks. Witold Kobyliński zwrócił się z prośbą do kurii w Siedlcach o uzyskanie pozwolenia od władz na budowę nowego kościoła w Radzyniu Podlaskim

Inteligentne szkła Transitions® idealnym rozwiązaniem na lato

REKLAMA   
środa, 08 lipca 2020 06:00

OkulariumCzęsto zapominasz nosić ze sobą okulary przeciwsłoneczne i zabierać je ze sobą zawsze wtedy, kiedy wychodzisz na zewnątrz latem?

Jednocześnie wiesz, jak ważna jest ochrona przed światłem niebieskim i chcesz skutecznie chronić swoje oczy podczas pracy przy komputerze? Do tego na stałe nosisz okulary korekcyjne, aby wyraźnie widzieć?

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie są inteligentne szkła Transitions®, czyli okulary 3 w 1: do korekcji wzroku, ochrony przed UV (jako okulary przeciwsłoneczne) oraz ochrony przed światłem niebieskim, gdy korzystasz z urządzeń cyfrowych. Szkła Transitions® to przełomowe rozwiązanie, dzięki któremu bez kompromisów rozwiążesz wszystkie swoje potrzeby. Jasne w pomieszczeniach, ciemniejące na zewnątrz dają pełny komfort użytkowania i idealne widzenie w każdej sytuacji.

Transitions® Signature Gen 8 to najlepsza soczewka fotochromowa we wszystkich kategoriach*, zaciemniająca się bardzo szybko (aż 30% szybciej niż jej poprzednia generacja) i rozjaśniająca się o 3 minuty szybciej (w porównaniu z poprzednią generacją). Dzięki innowacyjnym blokerom promieni UVA i UVB jako zaciemniona wersja pełnią funkcję Twoich okularów przeciwsłonecznych. Co więcej, dzięki dostępności modnej palety kolorów i opcji dodatkowych, idealnie dopełnią Twój look.

 Szkła Transitions® dostępne są teraz z pakietem „Satysfakcja lub wymiana” oraz promocyjną ceną już od 399 zł za parę szkieł w salonie Okularium w Radzyniu Podlaskim na ulicy Ostrowieckiej 3.

Odwiedź nas, skorzystaj z promocji i ciesz się wyjątkowym rozwiązaniem.

Regulamin dostępny w Salonie Okularium.

Lista wszystkich salonów: https://okularium.pl/znajdz-salon/lista/

 
noimage
Elektrowciag wciągarka
środa, 27 września 2023
Kurs Manicure Hybrydowy
Kurs Manicure Hybrydowy
środa, 27 września 2023
żaluzje drewniane
żaluzje drewniane
czwartek, 21 września 2023