Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 11 grudnia 2023 imieniny: Waldemar, Damazy

Najlepsze pomysły na piątkowy wieczór

Mariusz Szczygieł   
piątek, 03 lipca 2020 05:00

Najlepsze pomysły na piątkowy wieczórPandemia COVID-19 spowodowała zamknięcie wielu naszych ulubionych miejsc, jednak od kilku tygodni obserwujemy ich powolny powrót do życia.

Wykorzystajmy obluzowanie restrykcji i spędźmy piątkowy wieczór na mieście! Jeśli jednak wciąż wolimy nie wychodzić z domu, to pamiętajmy, że w naszym M4 też możemy się świetnie zabawić.

Idziemy na miasto! 

Kolacja i kino 

Ci z nas, którzy lubują się w tradycjach, na pewno docenią klasyczne piątkowe wyjście na kolację i do kina. Po ciężkim tygodniu w biurze nie ma przecież nic przyjemniejszego niż pyszne jedzenie i dobry film! Taki wieczór z pewnością pozwoli nam na dogłębny relaks i sprawi, że zapomnimy o codziennych problemach. 

Z kim spędzić piątek w ten sposób? Wielu z nas kolacja i kino kojarzy się z romantycznym spotkaniem, jednak tak naprawdę tego typu wieczór możemy spędzić z przyjaciółką, kolegą albo nawet zupełnie sami. Każdy z nas potrzebuje przecież czasem przerwy od znajomych i sympatii, dlatego raz na jakiś czas warto zaprosić na randkę samego siebie! 

Spotkanie w klubokawiarni 

Inną sprawdzoną metodą na piątkowy wieczór jest wypad do stylowego baru lub modnej klubokawiarni. Tego rodzaju przybytki dają nam możliwość odprężenia się przy kuflu kraftowego piwa lub szklance egzotycznego drinka. Często oferują nam także oryginalną kartę dań, w których znajdziemy potrawy kuchni wegańskiej, bliskowschodniej czy klasycznej amerykańskiej. 

Szalona impreza! 

Mnóstwo z nas od spokojnego wieczoru w kinie czy pubie woli szaloną imprezę w klubie. To tutaj możemy oderwać się od męczącej codzienności i za pomocą tańca przegonić wszelkie problemy. Kluby to świetne rozwiązanie dla osób pełnych energii, które uwielbiają poznawać nowych ludzi oraz kochają zatłoczone miejsca i gorące rytmy. 

Cichy wieczór w domu 

Seriale, popcorn i koc 

Jednym z najlepszych sposobów na spokojny piątek w domu jest spędzenie go na kanapie przy dobrym serialu, z miską świeżego popcornu w ręce. Jak dodatkowo umilić sobie taki wieczór? To proste – zapalmy kilka aromatycznych świeczek, otwórzmy butelkę dobrego wina i zaopatrzmy się w zapasowe pudełko ulubionych lodów. Dobrym zwyczajem jest również wyłączenie smartfona na kilka godzin – dzięki temu naprawdę oderwiemy się od świata zewnętrznego i zdecydowanie bardziej docenimy nasz wieczorny relaks. 

Romantyczny wieczór przy kominku 

Jeśli planujemy romantyczną randkę w domowym zaciszu, to wspaniałym pomysłem okazuje się spędzenie jej przy kominku. Dodajmy do tego kubek gorącego kakao, miękki koc i zmysłową muzykę, a nasza druga połowa na pewno będzie zachwycona. 

Pamiętajmy jednak, że palenisko to nie tylko gwarancja świetnej atmosfery, ale również duża odpowiedzialność. By korzystanie z niego było bezpieczne, przez rozpaleniem ognia, sprawdźmy kondycję pieca, zadbajmy o jego czystość i upewnijmy się, że zaopatrzyliśmy się w najważniejsze akcesoria – ruszt do kominka, schludna kratka, porządne szczypce i pogrzebacz pozwolą nam cieszyć się naprawdę przyjemnym wieczorem. 

Wieczór z grami planszowymi 

A może początek weekendu wolelibyśmy spędzić na przyjaznej rywalizacji? Jeśli tak, to zaprośmy do domu grupę najbliższych znajomych, rozstawmy na stole ulubione gry planszowe i walczmy o zwycięstwo!

 
noimage
Opony zimowe 215/65R16
sobota, 02 grudnia 2023
Sprzedam Mazda 3, pierwszy wÅaÅciciel
Sprzedam Mazda 3, pierwszy właściciel
niedziela, 03 grudnia 2023
noimage
Korepetycje angielski
czwartek, 30 listopada 2023