Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 maja 2024 imieniny: Joanny, Zuzanny

OTWARCIE SKLEPU MLEKOVITKA

REKLAMA   
czwartek, 02 kwietnia 2020 07:00

Tutaj będzie MLEKOVITKAW piątek 3 kwietnia w odrestaurowanym budynku przy ul. Warszawskiej 1 w Radzyniu Podlaskim zostanie otwarty sklep nabiałowy  MLEKOVITKA.

Sklep ten będzie w swojej ofercie posiadał najszerszą gamę wyrobów mlecznych pod względem asortymentowym i z całą pewnością zadowoli gusta smakowe koneserów mleka zamkniętego w postaci wielorakich produktów.

W MLEKOVITCE będzie można zapoznać się z wieloma produktami, które nie były dostępne na radzyńskim rynku i poznać ich walory smakowe i odżywcze. Dysponujemy szerokim wachlarzem serów żółtych, wędzonych, twarogowych, pleśniowych oraz przysmaków regionalnych. W ofercie mamy też produkty w liniach: BIO, bez laktozy, probiotic i FIT. Posiadamy bardzo duży wybór artykułów skierowanych do dzieci. A wszystko to w wielu odmianach opakowaniowych dostosowanych do potrzeb każdego klienta i bardzo atrakcyjnych cenach. Warto przyjść i się przekonać.

MLEKOVITKA należy do sieci sklepów firmowych Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA, największej i najbardziej rozpoznawalnej grupy mleczarskiej w Polsce, i w Europie Wschodniej. MLEKOVITA skupuje i przerabia 8 mln litrów mleka dziennie w 20 nowoczesnych zakładach, w których powstaje około 1000 różnego rodzaju wyrobów, eksportowanych do 167 krajów świata, a wielkość przychodów z ich sprzedaży za ostatni rok przekroczył 5 miliardów złotych.  

Serdecznie zapraszamy.

Tutaj będzie MLEKOVITKA

 
noimage
siano
niedziela, 12 maja 2024
noimage
Praca
niedziela, 19 maja 2024