Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 maja 2024 imieniny: Joanny, Zuzanny

Polski Zakład Bukmacherski - pewność i gwarancja legalności

REKLAMA   
czwartek, 28 listopada 2019 07:00

PiłkaWiele dyscyplin sportowych budzi prawdziwe emocje. 

Począwszy od piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki skończywszy na tenisie czy zapasach. W Internecie można znaleźć naprawdę sporą ilość stron oferujących zakłady sportowe. Jednak przy wyborze takiego portalu warto zwrócić uwagę, czy działa on w sposób legalny. Wirtualne zakłady bukmacherskie zostały stworzone z myślą o miłośnikach zakładów sportowych. Należy mieć na uwadze, że są one udostępniane jedynie osobom pełnoletnim. Jednak dlaczego cały czas zyskują na popularności? Sprawdź kod bonusowy PZBUK i ciesz się legalnymi zakładami bukmacherskimi.

Zakłady w wielu dyscyplinach sportowych

Zakłady sportowe mają bardzo długą tradycję. Od wielu wręcz stuleci w sposób bardziej legalny lub nie dokonywano zakładów praktycznie w każdej dziedzinie sportu. Już w czasach starożytnych ludzie chętnie zakładali się, co stanowiło doskonały sposób rozrywki. W starożytności obstawiano głównie wygraną w walkach gladiatorskich lub też wyścigów rydwanów, co w dzisiejszych czasach ma odzwierciedlenie w boksie oraz w wyścigach konnych. Ciekawostką jest, że w roku 1888 w Wielkiej Brytanii odbyło się pierwsze przyjęcie zakładów sportowych, jednak bez udziału bukmacherów. Zakłady stanowiły rozrywkę i były zawierane wyłącznie pomiędzy kibicami piłkarskimi.

Początek dwudziestego wieku oraz lata trzydzieste stanowią prawdziwy rozkwit zakładów bukmacherskich. To właśnie w tego zaczęto inwestować w profesjonalne firmy zajmujące się zakładami sportowymi. Pierwszy prawdziwy punkt bukmacherski został założony w roku 1922 przez Johna Moores'a i mieścił się w niewielkim biurze zlokalizowanym na przedmieściach Londynu. Popularność zakładów bukmacherskich rozprzestrzeniła się wraz z rozwojem Internetu. Pierwszy zakład online został przyjęty w roku 1972 i było to w Kanadzie.

Odpowiedzialna gra

Niestety nie ma złotej zasady, by mieć pewność, że się wygra. Zasada pozostaje niezmienna: typujesz dobrze - wygrywasz, typujesz źle - przegrywasz. Nikt nie daje gwarancji, że dana drużyna czy też zawodnik wygra.  W sporcie zdarzyć się może wszystko: wygrana, przegrana czy remis. Najważniejsze to grać odpowiedzialnie i zdać sobie sprawę, że ryzyko porażki zawsze istnieje.

Jednak można nieco zminimalizować ryzyko porażki, korzystając z legalnych zakładów bukmacherskich online. Wyłącznie takie podmioty będą oferować bezpieczną rozrywkę jednocześnie zapewniając najwyższy poziom. Nie opłaca się ryzykować - zgodnie z przepisami znowelizowanej ustawy o grach hazardowych, udział w nielegalnych zakładach jest zabroniony i grozi karami.

Przed przystąpieniem do gry warto postawić na jedną dyscyplinę sportową i zagłębić się w jej tajniki jak najgłębiej. Do czasu nabrania większej wiedzy i pewności, można nieco zasugerować się typami profesjonalistów, jednak i tu zalecany jest zdrowy rozsądek. Dla początkujących dobrą alternatywę stanowią zakłady systemowe, które wiążą się z nieco mniejszym ryzykiem.

 
noimage
Mechanik samochodowy
poniedziałek, 20 maja 2024
noimage
Remonty
sobota, 11 maja 2024
noimage
Sprzedam
piątek, 17 maja 2024