Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 czerwca 2020 imieniny: Marianny, Erazma
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Domki letniskowe szyte na każdą kieszeń

REKLAMA   
wtorek, 18 czerwca 2019 07:00

DomDzisiaj mam przyjemność przeprowadzić wywiad z dyrektorem spółki Eko Architektura Przemysławem Balcewiczem.

Dzięki innowacyjnemu podejściu oraz niebanalnym rozwiązaniom firma cieszy się dużą popularnością w branży budowniczej. Co stoi za sukcesem drewnianych domków letniskowych, które można zmontować już w 2 osoby?

Witam serdecznie Pana Przemysława Balcewicza. Moim pierwsze podstawowe pytanie brzmi – dlaczego warto skorzystać z usług firmy Eko Architektura do wybudowania domku letniskowego, altany bądź innego budynku drewnianego?

Witam i dziękuję za zaproszenie. Otóż staż pracy, wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza stoją za sukcesem naszej firmy. Dzięki odpowiednim ludziom na wybranych stanowiskach każdego dnia praca wykonywana jest na pełnych obrotach.

Za podjęciem współpracy z naszą firmą z pewnością przemawiają konkurencyjne ceny. Możemy pochwalić się niebywale proporcjonalną jakością do ceny produkowanych przez nas wyrobów. Codziennie pracownicy na bieżąco kontrolują ceny w innych firmach z branży, by nikt nie mógł pobić naszych cen.

Domki letniskowe, altany, garaże oraz inne budynki wykonywane są z odnawialnego surowca budowlanego – drewna. Pomieszczenia zapewniają pełen komfort użytkowania jednocześnie wpływając pozytywnie na środowisko naturalne. Dzięki wykorzystaniu odnawialnego źródła energii przyczyniamy się do kreowania bardziej czystego i ekologicznego środowiska.

Nad sprawnym przebiegiem realizacji zamówień czuwa kadra w dziale obsługi klienta. Z chęcią służą pomocą. Przeszkoleni pracownicy rozwieją jakiekolwiek wątpliwości oraz udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania odnośnie ekologicznych domków.

W swojej ofercie posiadamy ponad 1000 modeli domków ogrodowych. Zależnie od zastosowania różnią się one wymiarem, wielkością i aranżacją. Możliwość tak szerokiego asortymentu pozwala nam wpasować się w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Klient nasz pan, dlatego zawsze staramy się zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Zestaw premium jest u nas standardem. Jako jedyni na rynku do każdego zestawu oferujemy okna z szybami zespolonymi. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiału, okna doskonale zabezpieczają przed nieszczelnością oraz minimalizują dostęp do wnętrza pomieszczenia hałasów z zewnątrz i wiatru. Jednak to nie wszystko, zapraszam do zapoznania się z resztą dodatkowych opcji zawartych w ofercie wybranych modeli.

Szybki czas realizacji. Standardowe domki letniskowe produkujemy w ciągu od 4-6 tygodni od otrzymania zamówienia. Udostępniamy również naszym klientom opcję zamówienia indywidualnego, która polega na realizacji przez nas dowolnych konstrukcji dokładnie na życzenie klienta. Czas niestandardowych zamówień może ulec nieco wydłużeniu.

Czy drewno jest długotrwałym materiałem budowlanym?

Produkujemy domki z drzew iglastych, które są bardzo wytrzymałym i długotrwałym materiałem budowlanym. Kluczową sprawę również w tej kwestii pełni pielęgnacja domków letniskowych, altan, garaży oraz innych budynków drewnianych. Zawsze do zamówienia dołączamy odpowiednią instrukcję pielęgnacji budynku.

Ogromny wpływ na przedłużenie czasu użytkowania drewnianych budowli mają następujące narzędzia konstrukcyjne:

  • użycie w konstrukcji suchego drewna o wilgotności 14-18%,
  • zbudowanie domku letniskowego w taki sposób, żeby docierało do niego powietrze oraz możliwe było wietrzenie,
  • powinno się zaimpregnować i pomalować od razu drewnianą budowlę,
  • należy unikać sytuacji, w której powstanie kondensat,
  • najlepsze do produkcji jest drewno sosnowe i jodłowe z północy,
  • elementy zewnętrzne powinny być zamontowane w taki sposób, aby woda nie utrzymywała się w nich, ale mogła łatwo z nich spływać.

Co wyróżnia modele drewniane znajdujące się w ofercie Eko Architektura od innych zewnętrznych budynków oferowanych przez konkurencyjne firmy?

Drewniane budynki znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się głównie następującymi właściwościami:

  • grubość ścian – pojedyncza ściana, dwuścienne. Różni je sposób ocieplenia,
  • zawartość zestawów – zależne od przeznaczenia oraz wielkości zestawu,
  • design oraz ilość okien i drzwi (dzielone szyby, szyby jednolite),
  • wygląd architektoniczny (dachy jednospadowe, dwuspadowe, czterospadowe).