Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 września 2018 imieniny: Faustyny, Filipiny

Święto Edukacji Narodowej w Radzyniu. „Przyspieszy to pracę na sali sportowej przy SP 2”

Michał Maliszewski   
środa, 11 października 2017 07:00

Sesja Rady Miasta- Chcę poinformować z wielką satysfakcją, że kurator Teresa Misiuk zaproponowała mi aby tegoroczne obchody Święta Edukacji Narodowej odbyły się w Radzyniu – mówił podczas ubiegłej sesji Rady Miasta burmistrz Jerzy Rębek.

Wydarzenie odbędzie się 17 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim. Dzięki temu rozpoczęto remont hali gimnastycznej, który miał być wykonany w przyszłym roku.

– Przyjąłem tę propozycję, bo traktuje to jako szczególne wyróżnienie dla całego środowiska radzyńskiego, a szczególnie dla radzyńskiej oświaty szeroko rozumianej - tłumaczył Rębek. - Te uroczystości odbędą się 17 października w Radzyniu z udziałem bardzo wielu gości z trzech powiatów (bialskiego, parczewskiego i radzyńskiego). Przy tej okazji chce państwa poinformować, że to nas zmobilizowało do tego, by odnowić halę sportową przy Szkole Podstawowej nr 2. To jest z pożytkiem dla tej placówki, bo planowaliśmy remont hali i zaplecza dopiero w przyszłym roku, ale w związku z tym niezwykłym i podniosłym wydarzeniem te prace już są realizowane – zakończył burmistrz.

 

Komentarze  

 
#1 To świetna wiadomośćfor_sale 2017-10-11 10:22
Przecież trzeba się pokazać z dobrej strony. Nie zapomnijcie tylko pomalować krawężników na biało i trawy na zielono :)

Gdyby podobne imprezy były w Radzyniu co miesiąc to mielibyśmy nowe drogi, chodniki, ścieżki rowerowe, nie było by co remontować w mieście :) Włodarze nie mieliby co obiecywać przed wyborami :)
 
 
#2 remontqwe 2017-10-11 10:47
Ale to jest słabe.
 
 
#3 hmmP.K. 2017-10-11 12:28
remont w tydzień?
 
 
#4 RE: Święto Edukacji Narodowej w Radzyniu. „Przyspieszy to pracę na sali sportowej przy SP 2”blank74 2017-10-11 14:05
A co z naszym PREZESEM PUK?jakoś tak wszystko ucichło...
 
 
#5 Wielki pażdziernik!Mar Pol 2017-10-11 19:48
Nawet uczniowie będą się mylić w wypracowaniu o ,,WIELKIM PAŹDZIERNIKU''
A można było normalnie zaprosić Panią Kurator 3 października - worek imieniny Teresy, (zapewne też imieniny Pani kurator) do lokalu po remoncie (kawiarnia której nie mogę wymienić nazwy, ale jeden Pan Radny wie jak ta kawiarnia się nazywa ... .Wtedy następuje cięcie kosztów, te same kwiaty (ale Solenizantka ,,stawia'')
P.S. Pani Kurator – czuję się zaproszony …
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.