Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 czerwca 2025 imieniny: Leona, Ireneusza

Dobre wyniki matury 2017 w I LO

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 03 lipca 2017 07:00

Matura w I LOZ ogromną satysfakcją i radością informujemy, że zdawalność Matury 2017 w I Liceum Ogólnokształcącym już dzisiaj wynosi  95%. Jest to wynik zdecydowanie powyżej średniej w liceach w Polsce (84,4%),  w województwie lubelskim (84%) oraz w powiecie radzyńskim (81%).

Maturę w liceach w powiecie radzyńskim zdawało 257 absolwentów, a zdało 208. W I LO powód do radości ma już 160 absolwentów. 5 abiturientom przysługuje jeszcze prawo do egzaminu poprawkowego w sierpniu. Liczymy, że i oni uzyskają świadectwo, tym bardziej że trzem z nich do pełni szczęścia zabrakło jednego punktu.

Spośród pisemnych egzaminów obowiązkowych 100% -owy wynik z matematyki uzyskało 8 absolwentów, z języka angielskiego 12 i jedna absolwentka z języka polskiego.  Z egzaminów ustnych abiturienci I LO otrzymali 22 wyniki 100% . To łącznie 43 egzaminy zdane na 100%.

Absolwentom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy wyników.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Sprzedam wózek spacerowy
poniedziałek, 23 czerwca 2025
noimage
Sprzedam ciągnik
sobota, 28 czerwca 2025