Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 grudnia 2022 imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Już działa! Kup bilet do radzyńskiego kina przez Internet

Michał Maliszewski   
sobota, 01 kwietnia 2017 06:00

Kasa stacjonarnaDoczekaliśmy się i u nas. Nie musicie już stać w kolejce do kasy w radzyńskiej Oranżerii, by zakupić bilet na wybrany przez siebie film. Możecie to zrobić szybko, przez internet za pomocą tego linku: https://ekobilet.pl/oranzeria.

Mamy przeróżne metody płatności. Możemy to zrobić za pomocą: karty kredytowej, blikiem, przez PayU oraz przelewem. Warunkiem możliwości zakupu biletu online jest rejestracja w witrynie. Jej proces jest bardzo szybki. Wystarczy podać adres e-mail oraz hasło do przyszłego logowania się na tym portalu. Jeśli macie profil na facebooku możecie skorzystać z opcji „zarejestruj za pośrednictwem fb” co sprowadza ten proces do jednego kliknięcia. Potem wybieracie rodzaj biletu: normalny lub ulgowy. Następnie na numer telefonu, który podajecie w trakcie klikania w wybrane przez siebie miejsce, dostajecie kod QR z potwierdzeniem zakupu biletów.

Zakup przez Internet kosztuje 1 zł więcej! Bilet normalny kosztuje więc 16, a nie 15 zł.

Dajmy powód do odnowienia radzyńskiej Oranżerii. Kupujcie bilety – chodźcie do kina!

 

P.S. W kinie jest już dźwięk przestrzenny :)

 

Komentarze  

 
#1 RE: Już działa! Kup bilet do radzyńskiego kina przez Internetpiraty 00 2017-04-01 20:54
Dajmy powód do odnowienia radzyńskiej Oranżerii. Kupujcie bilety – chodźcie do kina!----zobaczymy jak stać kogos chodzic co dzien do kina :lol:
 
 
#2 PytankoKoń 2017-04-02 06:51
A, kiedy będzie wyświetlany film Sroleńsk. Ostatnio obsypany nagrodami.
 
 
#3 dobre dobre KoniuP.K. 2017-04-02 07:48
też chciałbym zobaczyć sukienkowych i Rębka ze swoimi giermkami na pokazie tego "flimu" cmokających z zachwytu nad jego jakością, wykonaniem i przesłaniem :D
 
 
#4 Koń, PKLomoZ 2017-04-02 17:04
Głupota niektórych jest porażająca. Oglądałeś czy tylko w TVN powiedzieli że Smoleńsk to film do d.....
 
 
#5 Super opcjafor_sale 2017-04-02 17:21
Fajnie by było gdyby była możliwość przez internet głosować na filmy. Powstałoby coś jak ranking filmów, które widzowie chcieliby obejrzeć. Najpopularniejsze filmy byłyby wyświetlane. Dobry pomysł ?
 
 
#6 do LomoZzjp 2017-04-03 08:23
Cytat:
Głupota niektórych jest porażająca.
Bez wątpienia masz rację! Ciekawe tylko kogo masz na myśli :P ?
Natomiast co do "arcydzieła" pt. "Smoleńsk" to na gali Węży Polskiego Kina – nagrody od pięciu lat przyznawanej najgorszym w danym roku obrazom, "arcydzieło" Antoniego Krauzego zgarnęło 7 z 13 możliwych Węży!
 
 
#7 do LomoZP.K. 2017-04-03 09:11
owszem oglądałem, a raczej cierpiałem męczarnie żeby wytrzymać do końca, pomijając nawet kwestie polityczne ten film to tragedia, jeżeli masz inne zdanie to albo sam nie oglądałeś, albo jesteś ślepo zapatrzony w tę opcję polityczną, ale wtedy dalsza dyskusja nie ma sensu
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.