Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

KOLEJNY WIELKI SUKCES FIZYKÓW z I LO w Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH

Michał Maliszewski   
sobota, 25 lutego 2017 08:00

Wspólne zdjęcieKamil Siemionek i  Wojciech Matuszewski uzyskali awans do FINAŁU Olimpiady  o Diamentowy Indeks AGH.

To już ostatni etap w trzystopniowej Ogólnopolskiej Olimpiadzie w zakresie fizyki. Chłopcy będą teraz walczyć o tytuł LAUREATA. Stawka jest cenna. Laureaci Olimpiady przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej.

Etap finałowy odbędzie się w Krakowie w dniach 18-19 marca 2017 r.

Uczniom i ich nauczycielowi Leszkowi Szalastowi serdecznie gratulujemy i życzymy uzyskania najwyższych tytułów.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Działki budowlane
wtorek, 09 czerwca 2026
noimage
Meble kalwaryskie
czwartek, 11 czerwca 2026
CegÅa dziurawka
Cegła dziurawka
piątek, 19 czerwca 2026