Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 czerwca 2026 imieniny: Wandy, Józefa - DZIEŃ OJCA

Namalowali baner Akcji Lato 2015

Michał Maliszewski   
piątek, 17 lipca 2015 07:00

Wspólne malowanie baneru Akcji Lato 2015Kolejną atrakcją dla najmłodszych, spędzających wakacje w Radzyniu Podlaskim były impresje plastyczne dla dzieci.

Za budynkiem Radzyńskiego Ośrodka Kultury na trawie rozłożone zostało białe płótno, na którym dzieci mogły się wyżyć artystycznie, a to wszystko pod okiem Arkadiusza Kulpy – radzyńskiego malarza. Dzieciaki razem z opiekunami wzięły w ręce pędzle i zaczęły malować. Niektóre z nich do tworzenia baneru Akcja Lato 2015 używały rąk i nóg tworząc odbicia.

Zdjęcie grupowe uczestników Akcji Lato 2015 w Radzyniu Podlaskim przy namalowanym banerze zostanie zrobione pod koniec wydarzenia, 31 lipca. Dzisiaj od godziny 12.00 możecie uczestniczyć w spotkaniu z psychologiem, a tuż po nim odbędą się zajęcia archeologiczne.

Zachęcamy!

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Debug: given directory - https://iledzisiaj.pl/images/stories/aktualnosci-15/150715-malowanie

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Inteligentne gniazdo google
Inteligentne gniazdo google
poniedziałek, 15 czerwca 2026
Kolekcjonerskie karty hokeistów
Kolekcjonerskie karty hokeistów
wtorek, 16 czerwca 2026