Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Wypadek podczas pokazów kaskaderskich. 61-latek zm...
Tym którzy chodzą do kościoła już nic nie musi spadać na głowę.
- Che - Nad zalewem powstaje street workout park
Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim !!! Zadaszoną główną trybunę wraz z sz...
- sportek - Wypadek podczas pokazów kaskaderskich. 61-latek zm...
Masz rację, zabronić. Do kościoła też zabronić, bo cegła nawet w drewnianym może spaść na głowę. Czy...
- eSPe - Wypadek podczas pokazów kaskaderskich. 61-latek zm...
Jest mi niezmiernie przykro z powodu tej tragedii. Spoczywaj w pokoju. Czy to wina tych, co wydali z...
- Mar Pol - Wypadek podczas pokazów kaskaderskich. 61-latek zm...
Selekcja naturalna. Trzeba było się nie pchać.
- panter
Koncert charytatywny Szlachetnej Paczki na rzecz samotnej matki |
| Paula Zielińska | |||
| wtorek, 24 grudnia 2013 08:00 | |||
Na scenie zagrała i zaśpiewała Kinga Sawicz, Beata Chromik, Weronika Adamska oraz Aleksandra Boreczek. Ostatnim wykonawcą tego wieczoru był Młody Jay. Atmosfera przez cały czas trwania koncertu była gorąca, a w przerwach między wykonawcami podtrzymywał ją prowadzący imprezę Marek Melaniuk. Ze sprzedaży biletów udało się zebrać 340 złotych. Kwota ta została przeznaczona na pomoc samotnej matce z córeczką, która została włączona do projektu Szlachetna Paczka. Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
|






Komentarze
IB . Też to pamiętam coś może nie jak Ty lecz wiedz ,że to nie wróci . Państwo nasze przestało być "opiekuńcze" . Fakt, masz rację było nam lepiej lecz "tsunami" długu wzrastało nad nami . Teraz jeśli sobie nie pomożemy nawzajem to nikt nam nie pomoże. Podziwiam tych młodych ludzi i to co robią . Podziwiam tą Kawiarnio-Herbaciarnie za to ,że organizuje takie koncerty .Chwała im za to . To chyba jedyny "lokal" gdzie prócz własnego zysku promuje się dobro .
Przepraszam kawiarnię za wcześniejszy nie do końca obiektywny wpis(FIFA)
Cofam te słowa .
Jesteście z radzyńskich lokali dumą powiatu .
Kochani internauci radzyńscy . Jeśli oceniamy -pierwej poznajmy . Ja mimo 40+ nadal się uczę i na forum jestem tego przykładem . ps . bardzo lubię kawę