Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży c...
Zastępczv tematy Novomova Tylko tile mam wolno Ile PO zwolą Pany World
- kinga75 - Miasto przekazuje kolejne dotacje dla organizacji
A te ochłapy zwane dotacjami to z naszych podatków czy łącznie z wytycznymi priorytetami restrykcjam...
- kinga75 - Zjadł kolację, założył cudze skarpetki i zasnął
i poniżej, najnowsze doniesienia z Radzynia i okolicy. Aż miło poczytać.
- zimny - Zjadł kolację, założył cudze skarpetki i zasnął
Ktoś spał w moim łóżku powiedziała pani Misiowa. A kto nie spał westchnął pan Miś. Musisz przy dziec...
- radzyniak13 - Zjadł kolację, założył cudze skarpetki i zasnął
Złotowłosa i trzy misie. Ktoś jadł moją owsiankę. Ktoś śpi w moim łóżku.
- sirHris
Obóz szkoleniowy „Moja przyszłość w służbach mundurowych” |
| Michał Maliszewski | |||
| czwartek, 28 listopada 2013 08:00 | |||
Tegoroczny obóz odbywał się w miejscowości Pokrówka koło Chełma. Był to kolejny po warsztatach lotniczych „Dęblin 2013” wyjazd szkoleniowy, podczas którego młodzież klasy policyjnej i wojskowej realizowała innowacje mundurowe. Szkolenie obejmowało 30 godzin zajęć z:
Dzień rozpoczynał się pobudką o godzinie 6:00 poranną zaprawą nad zbiornikiem wodnym Żółtaniec, a kończył o 22:00 wieczornym apelem. Każdy z uczestników, na zakończenie szkolenia otrzymał zaświadczenie o uczestnictwie w obozie, a Paulina Rogulska za zajęcie III miejsce w rywalizacji strzeleckiej z broni pneumatycznej pamiątkowy dyplom. Opinie uczniów o obozie Łukasz: „Moim zdaniem pobyt na obozie szkoleniowym w Pokrówce był dobrze spędzonym czasem. Zostaliśmy wzbogaceni w cenną wiedzę praktyczno-teoretyczną. Zawiązaliśmy wiele przyjaźni, które być może będą procentowały latami. Pomimo trudu jaki tam ponieśliśmy dziękujemy za serce naszym opiekunom w szczególności p. Ewie Stankiewicz. Mamy nadzieję, że w czerwcu ponownie zostanie zorganizowany obóz i dostaniemy szansę reprezentowania naszej szkoły.” Mateusz: „ Pobyt na tym obozie był wspaniały. Najbardziej podobały mi się zajęcia strzeleckie i z samoobrony( nigdy nie zapomnę” duszenia gilotyną”). Zdobyte umiejętności na pewno nam się przydadzą. Mam nadzieję, że pojadę na obóz w czerwcu.” Gabrysia: „Obóz był ciekawy. Było fajnie chociaż czasami ciężko. Szczególnie podobała mi się wspinaczka na ścianki i strzelanie.” Karolina: „Obóz był ciekawy, a zdobyte umiejętności przydadzą mi się w życiu. Wiele się nauczyłam. Zajęcia były prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Czasami miałam dość, ale mimo to podobało mi się i chętnie pojechałabym jeszcze raz.” Kinga: „Obóz był po prostu wspaniały. Nie wyobrażałam sobie, by w ciągu tygodnia z osób całkiem sobie obcych stworzyć grupę dobrych kolegów, a czasami wręcz przyjaciół. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze raz spotkać” Paulina: „Obóz bardzo mi się podobał .Zajęcia były bardzo ciekawe, szczególnie samoobrona, wspinaczka i strzelanie. Zdobyliśmy wiedzę jak postępować w sytuacjach kryzysowych oraz jak ratować życie. Nauczyliśmy się strzelać z broni pneumatycznej, a także chwytów obronnych.”
|





Komentarze
Na promocjach gadaj że po tej szkole odrazu można iść do pracy nie wierzcie w to co gadają tu chodzi tylko łapanie uczniów dla kasy
i do tego mieszacie umundurowanie z cywilnymi ciuchami...
www.youtube.com/.../ i co to niby ma oznaczać ??
a specjalnie dla Ciebie, piosenka nr 2.
http://www.youtube.com/watch?v=RrUXfcbKB9A