Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 grudnia 2022 imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

II Mistrzostwa w Pływaniu Dziewczyn i Chłopców

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 11 listopada 2013 07:00

Zdjęcie z zawodów pływackichW piątek o godzinie 9.00 dziewczyny i chłopcy stanęli w szranki w II Turnieju w Pływaniu Dziewczyn i Chłopców o Puchar Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski.

Najlepszą zawodniczką, która wróciła do domu z pucharem okazała się Paulina Zielnik z I LO w Radzyniu Podlaskim, zaś najlepszym zawodnikiem został Kamil Domański również z I Liceum Ogólnokształcącego. Najmłodszym uczestnikiem zawodów byłBartosz Kostrzewa - rocznik 2003. Z I LO brało udział 3 zawodników, pozostali to uczniowie ZSP lub członkowie MULKS "Technik-Orion" przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Drużynę I LO w Radzyniu Podlaskim przygotowała Renata Wierzchowska, a reprezentację uczniów ZSP i członków MULKS „Technik-Orion” przeszkolili  trenerzy pływania  Natalia Borysiuk i Jacek Dębski.

Prezentujemy listy uczestników według zajętych miejsc, płci i stylu pływania:

Dystans 25 metrów stylem dowolnym dziewcząt :

1             Karolina Zielnik              I LO

2             Katarzyna Bartoś         MULKS „Technik – Orion”

3             Edyta Machowska        I LO

4             Arleta Bondaruk           MULKS „Technik – Orion”

5             Ewelina Biernacka         MULKS „Technik – Orion”

6             Beata Kościuczyk         I LO

7             Agata Błażejczyk         MULKS „Technik – Orion”

8             Anna Stefaniuk            MULKS „Technik – Orion”

9             Katarzyna Kiewel          MULKS „Technik – Orion”

10           Gabriela Szczepaniuk    MULKS „Technik – Orion”

Dystans 25 metrów stylem grzbietowym dziewcząt:

1             Karolina Zielnik                I LO

2             Arleta Bondaruk             MULKS „Technik – Orion”

3             Magdalena Uss               MULKS „Technik – Orion”

4             Ewelina Biernacka          MULKS „Technik – Orion”

5             Wioletta Domańska       MULKS „Technik – Orion”

6             Patrycja Junikiewicz       MULKS „Technik – Orion”

7             Agata Błażejczyk           MULKS „Technik – Orion”

8             Małgorzata Tchórzewska MULKS „Technik – Orion”

Dystans 25 metrów stylem klasycznym dziewcząt:

1             Katarzyna Bartoś            MULKS „Technik – Orion”

2             Arleta Bondaruk              MULKS „Technik – Orion”

Dystans 25 metrów stylem dowolnym chłopców:

1            Domański Kamil               I LO

2            Konopka Aleks                Gimnazjum nr 1 Radzyń

3            Borysiuk Paweł               ZSP

4            Arbaczewski Paweł          ZSP

5            Szewczak Jacek              ZSP

6            Rolak  Piotr                     ZSP

7            Mróz Michał                    ZSP

8            Rosiński Rafał                 ZSP

9            Kostrzewa Bartosz          Szkoła Podstawowa nr 2 Radzyń

10          Karpiński Paweł              ZSP

11          Arbaczewski Piotr           ZSP

12          Siudaj Tomasz               ZSP

13          Grzywacz Krzysztof        ZSP

14          Paszkowski Adrian          ZSP

15          Chnek Emil                     ZSP

16          Nurzyński Kamil              ZSP

17          Duda Damian                 ZSP

18          Lipski Patryk                   ZSP

19          Zarzycki Mateusz            ZSP

Dystans 50 metrów stylem grzbietowym chłopców:

1            Strojek Karol                 I LO

2            Rolak  Piotr                   ZSP

3            Jacek Szewczak            ZSP

Dystans 50 metrów stylem klasycznym chłopców:

1           Arbaczewski Paweł         ZSP

2           Lewczuk Michał              I LO

3           Paszkowski Adrian          ZSP

4           Borysiuk Paweł              ZSP

5           Duda Damian                ZSP

Dystans 50 metrów stylem dowolnym chłopców:

1           Domański Kamil            I LO

2           Borysiuk Paweł             ZSP

3           Konopka Aleks              Gimnazjum Nr 1

4           Kostrzewa Bartosz        SP 2

5           Karpiński Paweł            ZSP

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

131111-plywackie-001131111-plywackie-002131111-plywackie-003131111-plywackie-004131111-plywackie-005131111-plywackie-006131111-plywackie-007131111-plywackie-008131111-plywackie-009131111-plywackie-010131111-plywackie-011131111-plywackie-012131111-plywackie-013131111-plywackie-014131111-plywackie-015131111-plywackie-016131111-plywackie-017131111-plywackie-018131111-plywackie-019131111-plywackie-020131111-plywackie-021131111-plywackie-022131111-plywackie-023131111-plywackie-024131111-plywackie-025131111-plywackie-026131111-plywackie-027131111-plywackie-028131111-plywackie-029131111-plywackie-030131111-plywackie-031131111-plywackie-032131111-plywackie-033131111-plywackie-034131111-plywackie-035131111-plywackie-036131111-plywackie-037131111-plywackie-038131111-plywackie-039131111-plywackie-040131111-plywackie-041131111-plywackie-042131111-plywackie-043131111-plywackie-044131111-plywackie-045131111-plywackie-046131111-plywackie-047131111-plywackie-048131111-plywackie-049131111-plywackie-050131111-plywackie-051131111-plywackie-052131111-plywackie-053131111-plywackie-054131111-plywackie-055131111-plywackie-056131111-plywackie-057131111-plywackie-058131111-plywackie-059131111-plywackie-060131111-plywackie-061131111-plywackie-062131111-plywackie-063131111-plywackie-064131111-plywackie-065131111-plywackie-066131111-plywackie-067131111-plywackie-068131111-plywackie-069131111-plywackie-070131111-plywackie-071131111-plywackie-072131111-plywackie-073131111-plywackie-074131111-plywackie-075131111-plywackie-076131111-plywackie-077131111-plywackie-078131111-plywackie-079131111-plywackie-080131111-plywackie-081131111-plywackie-082131111-plywackie-083131111-plywackie-084131111-plywackie-085131111-plywackie-086131111-plywackie-087131111-plywackie-088131111-plywackie-089131111-plywackie-090131111-plywackie-091131111-plywackie-092131111-plywackie-093131111-plywackie-094131111-plywackie-095131111-plywackie-096131111-plywackie-097131111-plywackie-098131111-plywackie-099131111-plywackie-100131111-plywackie-101131111-plywackie-102131111-plywackie-103131111-plywackie-104131111-plywackie-105131111-plywackie-106131111-plywackie-107131111-plywackie-108131111-plywackie-109131111-plywackie-110131111-plywackie-111131111-plywackie-112131111-plywackie-113131111-plywackie-114131111-plywackie-115131111-plywackie-116131111-plywackie-117131111-plywackie-118131111-plywackie-119131111-plywackie-120

 

Komentarze  

 
#1 bŁąd autora tekstugordon 2013-11-11 19:41
Z I LO było sześcioro uczniów, co widać na zdjęciu z nauczycielką Panią Renatą Wierzchowską ( która też przeszkoliła ), a nie troje.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.