Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 czerwca 2026 imieniny: Łucji, Wilhelma

Nauczyciele organizują pielgrzymkę na Jasną Górę

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 27 czerwca 2013 00:00

Jasna GóraHanna Gołoś i Jolanta Bisak zapraszają wszystkich nauczycieli i wychowawców na wyjazd do Częstochowy.

Od 1 do 2 lipca na Jasnej Górze organizowana jest 76 Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli. Koszt wyjazdu wynosi ok. 100 zł. Radzyńscy pielgrzymi wyruszą w drogę o godz. 6.oo w poniedziałek 1 lipca, z parkingu przy pałacu. Nocleg przewidziano u Sióstr przy kościele pw. św. Barbary. 

Kontakt: Hanna Gołoś 505005218 lub Jolanta Bisak 603629092

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Działki budowlane Radzyń
środa, 24 czerwca 2026