Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 marca 2019 imieniny: Bogusława, Katarzyny

Zespół Wrzos nagrodzony za swoją aktywność artystyczną

Karol Niewęgłowski   
wtorek, 08 stycznia 2013 07:00

Wrzos nagrodzony w LublinieRok 2012 był Europejskim Rokiem Aktywności Seniorów i Solidarności Międzypokoleniowej.

Zespół Wokalny "WRZOS" z Radzynia Podlaskiego, składający się z członków Polskiego Związku Emerytów, aktywnie włączył się w jego obchody. Organizując liczne koncerty dla mieszkańców Radzynia i okolic oraz reprezentując Radzyń na terenie województwa lubelskiego był wzorem i przykładem do naśladowania, nie tylko dla tych najmłodszych.

Podsumowaniem działalności artystycznej za rok 2012 był udział w galowym koncercie „Seniorzy - Mieszkańcom Lublina", który odbył się 14 grudnia 2012 roku w Domu Kultury LSM w Lublinie.

Za swą działalność artystyczną w Europejskim Roku Aktywności Seniorów, zespół "WRZOS" został uhonorowany Pucharem Wojewody Lubelskiego oraz Pucharem Przewodniczącego Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Gratulujemy serdecznie oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

Komentarze  

 
#1 Gdzie działacze kultury -Świetlik 2013-01-08 09:20
Zespół Wrzos jest postrzegany w Lublinie i wyróżniany przez Prezydenta Lublina i Przewodniczącego Sejmiku Lubelskiego, natomiast nie widać tego zainteresowanie działalnością kulturalną naszych władz w radzyńskim środowisku. Czyżby w naszym mieście działalnością kulturalną nikt się nie zajmował.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.